Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Clip in vlasy

Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Dcera by si přála clip in vlasy. Koukala jsem na to a nejsem z toho moc moudrá. Už vím, o co jde, ale jak vybrat kvalitní?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 29.9.2020 8:40

Hele, já bych na něj jít chtěla. Už o něm uvažuju docela dlouho. Ale na léto to prostě nemělo smysl, no... na zimu bych do toho šla. Ty taky?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 27.8.2020 19:38

Taky právě pokukuju, po tim, že bych je zkusila. Koukala jsem na clip in vlasy.eu, které doporučujuete a hodně se mi líbí ten keratin. Zkušenosti?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 25.7.2020 7:49

Jj, já je taky nosím na prodloužení svých vlasů. S hustotou nebojuju, ale s tou délkou teda ano :/ A kupuju je na https://www.clip-in-vlasy.eu/, tam mají kvalitní clip in, protože jsou z pravých vlasů.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 24.7.2020 11:03

Ahoj, jo? Nosíš je? Ona by je ráda na prodloužení. Má vlasy tak po ramena a přála by si je delší, tak říkala, že ty clipy by byly super :) Koukala jsem na net a hodně doporučovavej shop, co jsem se tak dívala, jsou https://www.clip-in-vlasy.eu/. Zkušenosti?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 30.6.2020 18:07

Ahoj, clip in jsou super. Na co to dcera chce? Na prodloužení nebo na zahuštění? :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432224.
Archiv anket.