Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vlasy a co s nimi

Založila Alecca poslat vzkaz
Nazdárek :) Holky, prosím o radu... ráda bych si koupila clip in vlasy. Viděla jsem to na kamarádce a jsem nadšená. Naprosto senzační metoda prodloužení vlasů :) No, koukala jsem na net a líbí se mi nabídka tady https://www.clip-in-vlasy.eu/. Vaše zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 29.9.2020 8:38

No, jako takto... já po tom zatím jen pokukuju, ale na zimu si ho asi nechám udělat. Jako v létě to nemělo smysl, vlasý pořád ve vodě, ale na zimu to bude ideálka.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 27.8.2020 19:39

Hele, to jsem docela ráda, že se na to ptáš, protože i mě to zajímá :)

 
Alecca
Alecca - 26.8.2020 18:50

Holky, co ten keratin... zkousela jste nektera? Jak jste s ním spokojene?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 27.7.2020 9:50

Jasný, kupovala jsem si je tam a ano, je spolehlivej. Hlavně jsem se pro něj rozhodla proto, že mají senzační a širokou nabídku, navíc ty ceny jsou super. Mají docela časo i akce :) Chce to hlídat :)

 
Alecca
Alecca - 24.7.2020 11:07

No, právě, mě to taky přijde super, protože je to rychlý, nic se nemusí řešit, jen připnu a jdu. A kde sis ty clipy objedávala nebo kupovala v kamenné prodejně? Aha, už to vidím, na tom https://www.clip-in-vlasy.eu/. A dobrej shop, jo? Spolehlivej?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.7.2020 11:00

Ahoj, za mě jsou clip in opravdu senzační metodou k prodloužení vlasů. A to jako nejen k prodloužení, ale i zahuštění. Jen je třeba si dát pozor na kvalitu clipů. Na tom shopu clip-in-vlasy.eu nakupuju clipy a vždycky jsem byla spokojená.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430777.
Archiv anket.