Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Miroslava01 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Miroslava01
Miroslava01 - 17.7.2020 22:59

Moc děkuji za doporučení, batoh jsem hned objednala - dcera má za týden narozeniny, tak batoh dostane jako dárek :)

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 15.7.2020 22:38

Dobrý večer, značka je výborná! Máme batoh pro mladšího i pro staršího synka a jsme moc spokojení :) Batohy jsou z kvalitního materiálu, jsou lehké a přitom prostorné. Pokud batoh pořídíte, určitě nebudete litovat! Naopak :)

 
Evik K.
Evik K. - 8.7.2020 23:02

Zdravím, máme tento batoh v setu https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-set-4-dilny-ballerina-beckmann-2020. Vše je úžasné, krásné, batoh je prostorný a má spoustu kapsiček. Navíc dobře sedí na zádech a má i spoustu vychytávek - pláštěnku, diodové světýlko a hodně reflexních prvků. Za mě spokojenost :)

 
Eliska30
Eliska30 - 5.7.2020 22:09

Zdravím, my máme batoh už skoro dva roky a je pořád v krásném stavu. Navíc je lehoučký a koupili jsme k němu ve stejném designu i sáček na přezuvky, box na svačinku a penál. Doporučuji pořídit, budete spokojená.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473345.
Archiv anket.