Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Holky, kde kupujete lubrikanty? A máte oblíbené lubrikační gely? Nebo spíš jinak - kde mají širší nabídku? V obchodech toho mají málo :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
MunkovaGita
MunkovaGita - 23.10.2020 21:46

Kupuji lubrikanty na vodní bázi.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 1.10.2020 21:10

Tak jo, holky... super, moc dekuju za info. Koukala jsem se na https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely a naprosta parada... určitě si tam vyberu... :)

 
Alecca
Alecca - 1.9.2020 11:46

Taky po tomto shopu pokukuju. Jako mají opravdu senzační nabídku, tak přemýšlím, že bych si tam něco koupila. Mají i věci, co neznám, a to za zkoušku stojí :)

 
NatasaD
NatasaD - 25.8.2020 20:59

Dobrý večer, já jsem si koupila s partnerem https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/silikonove-lubrikacni-gely/lubrikacni-gel-eros-glide4you-100ml, používáme ho pořád.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 432971.
Archiv anket.