Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Holky, chajo… prosím o radu… Chlap mi neustále vykládá, jak by byl šťanej, kdybych náš sexuální život okořenila třeba nějakým oblečkem. No, tak jsem si říkala, že bych tu radost udělala. Kam pro takový obleček? Nebo jak si sex kořeníte doma vy? :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Miniee
Miniee - 14.12.2020 22:04

Ty jsou super. Fakt rajc :) A nebo... ted jsem si koupila toto body https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/body/anais-blink-body-black. Taky super... Jen odhrnout :-P

 
Alecca
Alecca - 22.11.2020 22:26

No, jako já bych do nich taky šla... Ale nevím, no, já na to asi úplně nejsem. Ale koukala jsem na ty e-kondomy a líbí se mi tam jejich nábídka prádla. Zkusím koupit ty kalhotky s otvorem... myslím, že to je to, co hledáme...

 
Miniee
Miniee - 29.10.2020 11:29

No, snad se tomu ale nebráníš? To bys byla sama proti sobě, a to by byla škoda :( Já oblečky úplně miluju a chlap je z nich taky hotovej. Koukej... https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni tady jich mají hooodně na výběr. Něco si tam kup a uvidíš, jakej to bude rajc.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55580.
Archiv anket.