Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co když umře mazlíček

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Máme zvířátko / Co když umře mazlíček
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Přeji všem krásný den a prosím o vaše názory.... Docela mě zaujala služba kremace zvířat. V Praze to zajišťuje společnost https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Budu ráda za vaše postřehy, děkuji.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 2.10.2020 9:29

Tak co, už jsi se s nimi kontaktovala? Jak jste na tom? Už máte po?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 31.8.2020 9:36

Moc děkuji za info a za tvou zkušenost. Já jsem o https://www.krematoriumzviratpraha.cz právě už četla spoutu informací a i recenzí a spokojení byli všichni, takže je oslovím...

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.7.2020 21:34

Ahoj, hele neváhej a určitě je oslov. Jejich služby jsou opravdu na úrovni a věř mi, že díky nim budeš mí krásný pocit, že jsi pro mazlíčka do poslední chvíle udělala vše.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433768.
Archiv anket.