Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Probiotika pro ročního syna

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Probiotika pro ročního syna
Založila Věruška21 poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
KristýnaMl
KristýnaMl - 17.7.2020 22:10

Dobrý večer, já je kupuju pravidelně synovi, vyhovují nám. Kupuju je tady https://www.benu.cz/swiss-naturevia-laktobacilky-baby-60-sacku.

 
Markeetka
Markeetka - 14.7.2020 19:30

Dobrý den, taky kupuju probiotika od Naturevia. Probiotika nemusí být v lednici, což je teď v létě super a kvalita je taky výborná.

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 8.7.2020 13:09

Zdravím, značka Naturevia je známá svojí kvalitou, ale v lékárnách většinou doporučují jiné, méně známé a třeba i méně účinné značky. Co vím, tak probiotika mají výborné, takže doporučuji pořídit.

 
Luculka
Luculka - 6.7.2020 23:12

Dobrý večer, taky kupuju probiotika od Naturevia a jsem moc spokojená. Dřív jsem kupovala Bio Gaia, ale zjistila jsem, že Bio Gaia má jen jeden kmen laktobacilů a bifidobakterií, na rozdíl od Naturevia, která jich má 5.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 433906.
Archiv anket.