Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Ubytování blízko Českého Švýcarska

Ubytování blízko Českého Švýcarska

Chcete strávit dovolenou na pomezí Čech a Německa? Čeká vás služební cesta tamtéž a hledáte kvalitní a cenově dostupné ubytování? Využijte služeb našeho penzionu U Parku.

Nově rekonstruovaný penzion U Parku se nachází ve městě Rumburk na okraji národního parku České Švýcarsko. To z něj dělá ideální místo pro turistické a poznávací výlety. Je také vhodný pro služební cesty a jiné firemní či společenské akce vyžadující příjemné, kvalitní a dostupné zázemí. Nově nabízíme možnost uspořádání firemních konferencí.

Kapacita penzionu je 55 lůžek. Hostům nabízíme luxusně vybavené pokoje od jednolůžkových až po čtyřlůžkové, za přijatelné ceny. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, některé i balkon. V nabídce máme také dva speciální manželské pokoje s vlastním vchodem. V areálu penzionu je připojení k internetu prostřednictvím wi-fi a hostům je k dispozici i soukromé hlídané parkoviště.

u parku

V prostorách penzionu se nachází restaurace s kapacitou 70 míst, kde lze v klidu vychutnat některou z položek našeho bohatého jídelního menu. V létě můžete během slunečného odpoledne posedět na letní terase.

Chcete-li uspořádat rodinnou oslavu, svatební či promoční hostinu, nebo třeba firemní večírek? Využijte služeb našeho cateringového servisu. Máme bohaté zkušenosti s přípravou večírků, zábav, rautů, hodů, firemních akcí, slavnostních večeří, atd.

Město Rumburk nabízí celou paletu nejrůznějších přírodních, kulturních a společenských zážitků v nejsevernějším výběžku České republiky. Jako příklad lze uvést unikátní rumburskou Loretu. V nedalekém okolí města naleznete velké množství rozhleden, jako jsou například Dymník, Vlčí hora, Tanečnice, Hrádek u Varnsdorfu a další. Pro letní období nabízí okolí Rumburka koupaliště, různá sportoviště, tenisové kurty, horolezecké stěny, městské parky, nebo čistou přírodu v nedalekém nejmladším národním parku České Švýcarsko s unikátními skalními městy.

Využijete-li našich služeb, rozhodně nebudete litovat. Těšíme se na Vás.


u parkuKontakty:

Tel: +420 412 397 005

Mobil: +420 777 044 343

Web: www.ixo.cz/penzion

Email: penzionuparku@centrum.cz

Adresa: Penzion Restaurant U Parku

Třída 9. května 955

408 01 Rumburk

Celá ČR


18.3.2010   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

U Parku U Parku U Parku U Parku U Parku U Parku U Parku U Parku  

Diskuse ke článku - Ubytování blízko Českého Švýcarska

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.