Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Brazilské houpací sítě

Brazilské houpací sítě

Léto asi bez výjimky spojujeme s dovolenými a odpočinkem. Jestli ale chcete mít příjemný pocit, nemusíte čekat až do léta, které je zatím v nedohlednu. Relaxovat v houpací síti můžete i v teple svých domovů.

 

 

 

Pojďme si představit jednotlivé výrobky.

  

BRAZILSKÉ HOUPACÍ SÍTĚ (www.styltex.cz)

sit1sit2

 

 

 

 

 

 

 

 


Dříve se používaly jako postel, a proto jsou také tak široké a pohodlné. Zavěšují se poutky na obou koncích ve výšce hlavy a ve vzdálenosti asi 3 metry, což způsobí vyvěšení sítě do hlubokého oblouku. Naskýtá se tak možnost lehnout si nejen na délku, ale i diagonálně tak, aby záda zůstala rovná. Tento způsob ležení je také bezpečnější – nehrozí totiž převrácení a vypadnutí ze sítě. Pro ty, kteří si zvykli na klasiku – sítě s tyčemi, je k dispozici také nabídka těchto sítí, které překvapí svou stabilitou. Jsou tkané na ručních stavech a vyznačují se velkou pevností tkaniny.

                špatně                              správně

sit3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYPY SÍTÍ

– sítě XXL obřích rozměrů s velkou nosností, určené pro celou rodinu. Několik typů, včetně provedení s tyčemi, v pestrobarevných a přírodních provedeních (100% bavlna)

– sítě XL pro dva dospělé (100% bavlna), pestrobarevné

– sítě pro jednu osobu, včetně provedení s tyčemi, přírodní i pestrobarevné

– sítě pro turistiku s hmotností od 0,3 kg (100% nylon) a nosností 90 kg, které je možné kombinovat s moskytierami a stanovým přístřeškem

– sítě z materiálů odolných proti působení UV záření a povětrnostním podmínkám

– sítě pro větší děti ze 100% bavlny, s nosností do 40 kg. Možnost volného zavěšení nebo umístění do stojanu

– kombinace sítě a kolébky pro děti do jednoho roku věku, se stojany či bez, vyrobené z přírodních materiálů


 

ZÁVĚSNÁ KŘESLA (www.styltex.cz)

sit4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěsná křesla nabízejí svým uživatelům dostatek pohodlí a prostoru pro dokonalou relaxaci, ať už na zahradě či v bytě. Oproti sítím mají menší rozměry, a tudíž se mohou stát alternativou tam, kde není pro síť dostatek místa. Poloha v křesle je blíže sezení než ležení, a proto jsou křesla také vhodnější pro osoby s menší pohyblivostí.

 

TYPY KŘESEL (www.styltex.cz)

– jednodušší křesla, jejichž tvar je vymezen pouze horní rozpěrnou tyčí, a dokáží se tak přizpůsobit tělesným proporcím i poloze sedícího. Několik provedení ze 100% bavlny nebo materiálů odolných proti působení UV záření a povětrnostním podmínkám. Tato křesla je možné doplnit podnožkou.

– luxusnější provedení křesel s několika rozpěrnými tyčemi, podhlavníkem a podnožkou, která překvapí pohodlím, stabilitou a odolností

– dětská křesla, která jsou zmenšenými kopiemi křesel pro dospělé a lépe tak odpovídají požadavkům dětí

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ (www.styltex.cz)
Ke všem typům sítí a křesel jsou na výběr různé typy prvků pro zavěšení, a to lana, háky i pružiny. V mnoha případech se uplatňují také speciální stojany pro zavěšení sítí a křesel, které vás jistě překvapí svou promyšlenou konstrukcí. Stojany lze používat v exteriéru i interiéru. Všechny typy stojanů lze pro snazší uskladnění rozložit.

 

DOPLŇKY (www.styltex.cz)

Odpočinek ještě můžete prohloubit, pokud se rozhodnete pro některé z následujících doplňků: polštářky v barvě sítě či křesla, deky, piknikové deky, moskytiery atd.


Zítra vám představíme další výrobek, který ocení především maminky. Řeč bude o šátcích na miminka. Kromě toho se také v zítřejším článku dozvíte, jak o všechny tyto výrobky správně pečovat, aby vám dlouho vydržely.

 

Text: Ing. Karel Smejkal

Komerční prezentace


2.3.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 13   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Brazilské houpací sítě

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.