Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Indiánské babičky – miminko v šátku

Indiánské babičky – miminko v šátku
 

V našich zeměpisných šířkách se může zdát, že jsou šátky něčím novým, ovšem není tomu tak. Již po staletí jsou používány pro nošení dětí např. v Latinské Americe nebo Indii. Nabízejí různé možnosti úvazů a tím vytvoření různých poloh pro nošení dítěte. I šátky se ale zdokonalují, a tak je možné vybrat i takové typy, které se upevňují přezkami a nikoli vázáním uzlů, což celý proces přípravy zjednodušuje a urychluje.

Nošení dětí tímto způsobem přínáší hned několik výhod jak pro maminku (nebo tatínka), tak pro dětátko, např. jsou pro oba pohodlné a st1bezpečné, v šátku je dítě přímo na těle své matky, cítí její teplo, vůni, slyší její hlas, dech i tlukot jejího srdce, a tak se cítí bezpečně. Dítě je přirozeně kolébáno pohyby matky tak, jako tomu bylo před jeho narozením, a matka s ním komunikuje mnohem více, než když dítě leží v kočárku. Tím se tvoří pevné pouto mezi matkou a dítětem. Nošené děti bývají sebevědomější a otevřenější, nemívají problémy s komunikací a jsou vyrovnanější. Šátky jsou vyráběny výhradně z nezávadných přírodních materiálů. Nošení dětí tímto způsobem nikterak negativně neovlivňuje zdravý vývoj dítěte a je důkladně proveřeno mnoha staletími, kdy jej využívali naši předkové. Lze je použít od narození až do doby, dokud dítě unesete.st

 

 

O dalších výrobcích jsme vás informovali včera v článku Brazilské houpací sítě. , kde jsme vám také slíbili, že vám poradíme, jak o výrobky správně pečovat, aby vydržely co nejdéle. Tak pojďme na to.

   

ÚDRŽBA

Houpací sítě, závěsná křesla a dětské produkty pereme na 30°C v ruce. Po praní (stejně jako po dešti) látkové i dřevěné části důkladně vysušte. Výrobky skladujte v suchém prostředí, aby neplesnivěly. Konkrétní pokyny jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.

 

VÝROBNÍ PROCES HOUPACÍCH SÍTÍ A ZÁVĚSNÝCH KŘESEL

· Ručně tkané vyztužení u sítí i křesel

· Extra silná lana, aby je nic nemohlo roztrhat.

· Obzvláště stabilní přišití v místě přechodu na zavěšení, neboť tento je nejcitlivějším místem.

· Vysoký počet vláken a síla tkalcovského stavu určují tloušťku sítě a tím i její stabilitu. Vynakládáme mnoho prostředků na výběr správných bavlněných vláken a na laboratorní testy: garantujeme nezávadné barvy.

· Ručně zpracované posílení poutek proti prodření.

 

 

Text: Ing. Karel Smejkal                                                  

www.styltex.cz

Komerční prezentace


3.3.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 5   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Indiánské babičky – miminko v šátku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.