Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak snídat zdravě

Jak snídat zdravě

Ovesné lupínky jsou výborným startem do nového dne. S jogurtem či mlékem budete mít připravenou rychlou snídani vhodnou i při redukci tělesné hmotnosti. Navíc si pochutnáte a dodáte organismu potřebnou dávku energie i dobrou náladu.
Celozrnné ovesné lupínky Diet+ jsou vyrobeny speciální technologií z celých ovesných zrn. Jsou zpracovány šetrným způsobem, čímž je dosaženo křehkosti a jemnosti lupínků. Zachováno je také velké množství vitaminů a minerálních látek. Ovesné lupínky jsou přirozeným zdrojem zdraví prospěšné vlákniny.  

 

lupínkyVláknina je nestravitelnou částí stravy. Přispívá ke správné činnosti trávicí soustavy a chrání organismus před závažnými onemocněními:

+ působí preventivně proti zácpě

+ udržuje správné složení střevní mikroflóry

+ chrání před civilizačními chorobami

+ brzdí vstřebávání cholesterolu a snižuje hladinu nebezpečného LDL cholesterolu

+ napomáhá snižovat krevní tlak

+ snižuje riziko rakoviny střev

 

Celozrnné ovesné lupínky Diet+ jsou baleny jednotlivě do praktického jednoporcového 50 g balení a díky tomu zůstávají vždy čerstvé, křupavé a voňavé. Najdete je ve třech variantách: banán-ananas-papája, jablko-skořice a meruňka-rozinky.

 

Balení 350 g stojí 55 Kč a můžete jej zakoupit v lékárnách, v síti Vitaland, na www.dietplus.cz nebo na bezplatné infolince Diet+ 800 101 334, kde se taky můžete poradit o zdravém hubnutí s nutriční terapeutkou.Můžete soutěžit o týdenní balíček na hubnutí Diet + v hodnotě 1 100,- Kč. Více pravé liště magazínu v sekci Soutěže.

Komerční článek


22.5.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 10   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Jak snídat zdravě

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.