Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak zeštíhlet zdravě a bez jo-jo efektu!

Jak zeštíhlet zdravě a bez jo-jo efektu!

Nárokům vysokobílkovinné nízkocholesterolové diety vyhovuje Program DIET+. Jedná se o stravu, která tělu dodává nízký obsah kalorií a vysoký obsah bílkovin. Program je založen na hotových pokrmech v podobě těstovin a těstovinové rýže.

Složení odpovídá nejnovějším poznatkům ve výživě, kdy je vhodné přijímat dostatek bílkovin, a naopak omezit tuky a sacharidy. Základ hotových jídel tvoří bílkoviny ze sóji, z mléka či kuřete. V těstovinách a rýži je 40% pšeničné mouky nahrazeno sojovou bílkovinou. Dále je používána semolina – což je tvrdá pšenice s nízkým glykemický indexem a nechybí zelenina v chutných omáčkách (např. Italská, Estragonová, Žampiónová, Kung-pao apod.).

Kromě hlavních jídel jsou součástí programu DIET+ Vysokobílkovinné sušenky, Proteinové tyčinky nebo pro nutričně vyváženou snídani Ovesné celozrnné lupínky se sušeným ovocem. Hubnoucí se již nemusí trápit, že sladké k redukci tělesné hmotnosti nepatří. Sušenky a Proteinové tyčinky mají nízkou energetickou hodnotu a nízký obsah sacharidů, naopak jsou bohaté na bílkoviny.

Program DIET+, respektuje pravidla zdravé výživy a tím umožňuje trvale snížit tělesnou hmotnost bez jo-jo efektu a přitom si zachovat zdraví, kondici a dobrou náladu.

  Program má i několik dalších výhod
 • Žádné počítání kalorií, jídlo je již hotové a vše je propočítáno
 • Jídlo stačí ohřát 3 minuty v mikrovlnné troubě
 • Žádné koktejly nebo prášky, ale hotová nutričně vyvážená jídla
 • Netrpíte hlady, jídla mají nízký glykemický index a jsou velmi sytivá
 • Naučíte se pravidelnosti v stravování
 • Jídla v Programu Diet+ jsou sterilovaná, takže je můžete uchovávat v pokojové teplotě
  •     Diet+ v porovnání s běžnými dietami  tabulka    

    

   Slovo odborníka k Diet+

   „Úspěšné, účinné a pro zdravotní stav bezpečné snižování nadváhy je proces dlouhodobý. Jedním z klíčových momentů je upravit příjem potravy tak, aby pro daného člověka neznamenal nějaké – byť subjektivní – omezení (například pocity hladovění), které ho po krátké době donutí režim porušit či ukončit. Důležité je zajistit takové stravování, které bude velmi jednoduché na přípravu a zajišťování surovin a také bude chuťově zajímavé a vizuálně pestré. Nutné je zajistit – samozřejmě s ohledem na potřeby redukujícího – vyváženou skladbu živin: s vyšším obsahem kvalitních bílkovin, sníženým obsahem sodíku a vyváženým poměrem ostatních živin. Důraz se klade na nižší množství a vysokou biologickou kvalitu tuků.

   Takové složení garantuje strava Diet+, jejíž složení i receptury podléhají schválení předních nutričních odborníků. Navíc pro obézní je zcela zásadní fakt, že pokrmy jsou připraveny rychle, nevyžadují žádné speciální skladování a jsou dostupné ve více chuťových variantách,“ říká Tamara Starnovská, vrchní nutriční terapeutka FTNsP.

   Diet Plus

   Pekařská 1, 150 00 Praha 5

   www.dietplus.cz

   Produkty zakoupíte na této adrese: http://www.dietplus.cz/shop-diet-plus.php nebo na bezplatné infolince Diet+ 800 101 334, kde se můžete o vhodnosti Programu Diet+ poradit s nutriční terapeutkou

   Komerční článek


   30.5.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 12   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

   Související odkazy:

    

   Diskuse ke článku - Jak zeštíhlet zdravě a bez jo-jo efektu!

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 2978.
   Archiv anket.