Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Útlý pas a ňadra dmoucí. Která z nás by to tak nechtěla?

Útlý pas a ňadra dmoucí. Která z nás by to tak nechtěla?

Asi žádná z nás si při pohledu do zrcadla neřekne: „Jsem nádherná, krásná a úžasná.“ Zpravidla na sebe koukáme kriticky. A není divu, vždyť na vzhled je v současné době kladen opravdu velký důraz.  A tak kriticky hodnotíme příliš velký nos, krátké řasy nebo úzké rty. Největší problém však, ruku na srdce, míváme s ňadry. Zdají se nám moc malá, nehezká, málo pevná.

Máme pro vás recept, jak dosáhnout krásného a pevného poprsí bez plastické operace. A tím je 100% přírodní produkt NN-ADD BUST.

Velikost poprsí i jeho tvar je dán geneticky a po ukončení procesu formování s ním již nic nenaděláte. Malý vzrůst může být zapříčiněn nedostatečným přísunem minerálů a vitamínů, přílišným stresem, špatnou životosprávou i nedostatkem vhodného pohybu v období dospívání. V pozdějším věku pak dochází k ochabnutí a vy máte najednou pocit, že kdysi pevná prsa jsou povislá a nevzhledná.

Jestliže vás tento problém trápí, tak jste jistě přemýšlela, jak jej vyřešit. Možná vás napadl i chirurgický zákrok, zvětšení a zpevnění poprsí pomocí silikonových implantátů. Asi víte, že jde o velký zásah do těla, o poměrně velkou operaci, která s sebou nese všechna rizika s tím spojená. Navíc nemusíte být po bolestivém zákroku zdaleka tak spokojená, jak jste si představovala. Co se tak nejprve porozhlédnout v přírodě?

Přírodní léky jsou nejen naprosto bezpečné, bez vedlejších účinků, ale také léty prověřené a odzkoušené na mnoha generacích lidského pokolení. A 100% přírodním produktem je také NN-ADD BUST, který se k nám dováží ze Spojených států amerických a bylo na něj vydáno Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR. Tento unikátní přípravek obsahuje pouze bylinky nejvyšší kvality, které mají na prsní žlázy podobné účinky jako ženské hormony estrogeny.

NN-ADD BUST je produkt, který na přírodní bázi podpoří růst prsní tkáně, a tak dodá na kráse nedostatečně vyvinutému poprsí nebo poprsí stárnoucímu. Díky vyváženosti hormonů zároveň se zpevněním i růstem poprsí odbourá také problémy s premenstruačním add2syndromem, napomáhá léčbě akné i ke zlepšení kolísavé nálady. Prospívá celému organismu. Díky NN-ADD BUST budete mít zdravější a zářivější pleť, vlasy zesílí a budou vypadat zdravější a lesklejší, vaše nehty budou pevnější a silnější.

Jste-li s velikostí svého poprsí spokojena, pak se nemusíte obávat, že vám po užívání NN-AD BUST naroste do obřích, nevzhledných rozměrů. Prostě vám jen prsa krásně zpevní.

Jedno balení 100% přírodního přípravku obsahuje 120 kapslí. K dosažení kýženého výsledku se užívá jedna kapsle denně při jídle.

Tak co říkáte? Není to celkem jednoduchá a snadná cesta k navrácení sebevědomí a hlavně ke krásnému, pevnému poprsí? Neváhejte a udělejte svůj první krok k lepšímu pocitu…

Komerční článek


2.10.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 40   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Útlý pas a ňadra dmoucí. Která z nás by to tak nechtěla?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
danela
danela - 7.6.2009 0:13

smajlik - 11

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.