Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Pořiďte si bydlení bez stresu

Pořiďte si bydlení bez stresu

Uvažujete o koupi vlastního bytu? A děsí vás ta spousta vyřizování, shánění různých potvrzení a běhání po úřadech? Toho můžete být ušetřeni, pokud se rozhodnete využít služeb Modré pyramidy. Panu ing. Jiřímu Lejnarovi, šéfovi Hypocentra Modré pyramidy, jsme položili několik otázek.

Co všechno poskytuje Modrá pyramida svým klientům, jestliže se rozhodnou pořídit si vlastní bydlení?

„Modrá pyramida poskytuje v této oblasti opravdu nadstandardní servis. Z tohoto důvodu bylo také vytvořeno moderní specializované pracoviště zvané Hypocentrum, kde klient na jednom místě vyřídí úplně vše. Díky úzké spolupráci s řadou významných podnikatelských subjektů stavebnictví a prodeje nemovitostí se tak nestaráme „pouze“ o financování bydlení, ale nabízíme i pestrou paletu nemovitostí na výběr po celé České republice. Jelikož zájem našich klientů o komplexní servis roste, podařilo se nám letos domluvit již padesátý spolupracující bytový projekt. Navíc jsou naši klienti schopni bydlet bez doložení všech obvyklých dokladů vyjma potvrzení o příjmu. Nepotřebují akontaci, odhady jim provedeme bezplatně a vyřídíme veškeré záležitosti spojené s administrativou.“

Kde a jak si mohou vybrat bydlení, které jim bude nejvíce vyhovovat?pobočka budějovická

„Pro lepší orientaci v nabídce jsme vydali katalog projektů. Z něho mohou zájemci vybírat podle lokality, ceny, termínu dokončení, mohou se podívat na vizualizace projektu apod. Mohou si také přímo udělat i představu, kolik by spláceli. Splátky úvěru jsou mnohdy srovnatelné s tím, co vydají za měsíční nájem podobného bytu.“

Jaké lokality jsou v současné době nejzajímavější a nejvyhledávanější?

Poslední dobou klienti našeho Hypocentra upřednostňují pražské projekty Nová Harfa (druhá etapa), Na zelené louce a Motolská hruška.

Můžete pro lepší představu ukázat příklad výše měsíčního splácení s ohledem na velikost bytu?

„Ano, nejpřehlednější je to formou tabulky.“

 

Tabulka měsíčních splátek Hypoúvěru s 0% akontací:
1+kk 2+kk 3+kk 4+kk
FINEP Nová Harfa 2 - 11 668,- 14 856,- 23 500,-

EXCON Na zelené louce

6 120,-

8 549,-

11 501,-

15 924,-

REAL DEVELOPMENT Motolská hruška
9 507,-
14 459,-
9 637,-
-
 
pobočka zálesíJestliže zrovna stojíte před rozhodnutím, jakým způsobem a kde si pořídíte vlastní bydlení, třeba vás bude inspirovat nabídka Hypocentra Modré pyramidy. Najdete ji na webových stránkách www.mpss.cz/hypocentrum.

Pokud máte zájem o tištěný katalog, stačí, když zavoláte na některou z infolinek Hypocentra: 234 032 200 – 216. Katalog si lze objednat i elektronickou cestou na adrese www.mpss.cz/hypocentrum/formular. Katalogy jsou zájemcům poskytovány zdarma.

Využít můžete i nezávazné osobní schůzky, která je samozřejmě nejvíce efektivní. Během ní vám proškolení profesionálové pomohou nejen s výběrem vhodného bytu, ale připraví pro vás také nejvhodnější úvěrový plán. Schůzka nezabere více než půl hodiny a pro rozhodování o koupi nemovitosti může mít zásadní význam.

 

Komerční článek


20.11.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Pořiďte si bydlení bez stresu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.