Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Spodní prádlo doslova jako z bavlnky

Spodní prádlo doslova jako z bavlnky

Říká se, že správná dáma se pozná podle toho, jaké má spodní prádlo. Něco na tom skutečně bude. Už naše prababičky si intimní kousky svého oblečení různě zdobily a vyšívaly. A i když móda byla tehdy poněkud neforemná a objemná, přesto byly naše babičky v tom svém prádélku určitě půvabné.

Záliba v hezkém spodním prádle je vlastní snad každé ženě. Pro některou je nákup kalhotek, podprsenek a košilek přímo drogou a neustále si svůj prádelník rozšiřují o další nové a nové kousky. Nejlepší je, když narazí na něco originálního a neokoukaného. A když je to navíc ještě krásné, něžné a přírodní, již není co řešit.háčkované prádlo

Jestliže i vy patříte k těm, pro které je spodní prádlo opravdu důležité, a pídíte se po novinkách v této oblasti, třeba vám přijde vhod naše nabídka.

Firma Lilla handmade, s.r.o.  přichází na náš trh s půvabným a něžným prádlem, které nejen zalahodí ženskému i mužskému oku, ale je navíc i pohodlné a zdravotně nezávadné. Kalhotky, podprsenky, košilky i topy z dílny společnosti Lilla handmade, s.r.o. jsou totiž ručně vyráběny z ryze přírodních materiálů.

Všechny jednotlivé kousky jsou háčkované v různých vzorech. Prádlo působí velmi něžně a přitom efektně a používání takového prádla je velmi příjemné. Cítíte se v něm skutečně jako v bavlnce.

Ostatně, podívejte se na fotografie. Ty mluví samy za sebe. Širší nabídku si můžete prohlédnout přímo na stránkách www.lilla.cz, nebo na našich stránkách v Katalogu Lilla handmade.

Blíží se Vánoce, udělejte radost nejen sobě, ale i svým dcerám, sestrám či maminkám, a nadělte jim pod stromeček dárek, který je určitě potěší. Protože žena, kterou nepotěší nové spodní prádlo, snad ani neexistuje.

Na závěr ještě musíme podotknout, že výrobky Lilla handmade jsou ryze české a jsou vyráběny z českého materiálu.

 

Komerční článek


27.11.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 27   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související dokumenty:

 

Diskuse ke článku - Spodní prádlo doslova jako z bavlnky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.