Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Odpočinek jako v ráji. Pro každého něco.

Odpočinek jako v ráji. Pro každého něco.

Dnešní doba klade na každého z nás velké nároky. Pracovní nasazení, péče o rodinu… to všechno musí většina z nás zvládnout. Při takovém zápřahu je pak dobré, ne-li přímo nutné, naordinovat si nějaký příjemný odpočinek.

Každý to máme jinak. Někdo si rád vyjede k moři, někdo zase tráví své volno raději více aktivně. V zimě lyže, v létě horské túry, poznávání památek, ale také užívání klidu a pohody v příjemném prostředí, kde si můžete dopřát třeba masáž. No řekněte sami, komu z nás by se to nelíbilo?

A právě pro ty, kteří mají rádi přírodu, historii, hory je jako stvořená nabídka sdružení  Jugend & Familiengästehäuser – 30 lokalit v nejkrásnějších místech Rakouska.

Hlavním krédem tohoto sdružení  je vytvářet kvalitní turistické služby za velmi příznivé ceny. Spokojenými klienty Jugend & Familiengästehäuser jsou jak rodiny s dětmi, tak i svobodné páry či mládež. Z jejich nabídky si vybere skutečně každý.

To, že služby Jugend & Familiengästehäuser jsou velmi žádané a vyhledávané, dokazuje i fakt, že jejími klienty jsou lidé doslova ze všech částí zeměkoule. Krásy Rakouska jsou lákavé a kdo je jednou okusil, rád se sem stále znovu a znovu vrací.

Vybavení ubytovacích domů je na špičkové úrovni. Samozřejmostí jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, skvělá kuchyně, nabídka programů pro volný čas, ale také bezbariérové přístupy. Ve všech ubytovacích kapacitách se o návštěvníky stará příjemný a ochotný personál.

O tom, že Jugend & Familiengästehäuser myslí skutečně na všechny, svědčí i nabídka pobytů s různým zaměřením, z níž si každý může vybrat takový, který mu nejlépe vyhovuje.

Sportovci jistě neodolají zimní dovolené v nejkrásnějších místech Rakouska. Lyže, snowboard, běžecké stopy a kolem dokola nádherné vrcholky Alp.

Pro rodiny s dětmi je zase ve nabídce spousta aktivit, které potěší děti všech věkových skupin, a dopřejí tak celé rodině prožít nezapomenutelné chvíle.

Služeb Jugend & Familiengästehäuser hojně využívají i různé firmy a společnosti, které zde dopřejí pobyt svým zaměstnancům, spojený třeba s pracovním školením. I to je možné zajistit. V příjemném prostředí, daleko od běžného každodenního stereotypu se pracovní kolektiv lépe sžije a načerpá nové síly do další práce.

Jugend & Familiengästehäuser pořádá také pro děti letní tábory se zajímavým programem, plným dobrodružství. Nechybí ani zdravotní tábory pro alergiky nebo tábory pro tělesně i duševně handicapované děti, ale třeba také pobyty s výukou cizích jazyků.

Je toho mnoho, co Jugend & Familiengästehäuser nabízí. A je na každém, aby si vybral to, co mu nejlépe vyhovuje. V každém případě ale platí, že z Rakouska se každý vrací spokojený a plný sil. Příště si představíme některá zajímavá místa, která rozhodně stojí zato navštívit.

Vice informací v češtině na www.jfgh.at/2082.htm

Komerční článek


5.12.2006   Rubrika: Články partnerů   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Pokoj Rodina handicapované děti  

Diskuse ke článku - Odpočinek jako v ráji. Pro každého něco.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.