Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Chcete oživit svůj šatník? Co třeba novým prádlem?

Chcete oživit svůj šatník? Co třeba novým prádlem?

Jaro je již v plném proudu a pro většinu žen toto období znamená větší či menší nákupní horečku. Kritickým okem pohlédneme do svých skříní s šatstvem a zásuvek s prádlem a zjistíme, že si opravdu a zcela bezpodmínečně musíme něco nového koupit. Protože situace je kritická a my skutečně nemáme co na sebe.

Kvůli této potřebě není nutné dělat si jakékoli výčitky. To nikdo nepochopí a manžel většinou už vůbec ne. Muži to prostě vidí jinak, a není proto nezbytné je do našich nákupních plánů zasvěcovat. My samy víme nejlépe, co potřebujeme a proč.

Jestliže se tedy právě chystáte vyrazit do obchodů obohatit svůj šatník o pár nových kousků, třeba vám přijde vhod naše pozvánka na přehlídku jarní a letní módní kolekce.

Koná se 14. května 2007 v Hradci Králové a k vidění zde bude spousta krásných modelů všeho lilladruhu. Dámská i pánská značková móda, originální oděvní modely, kožené oděvy, jeansová a manšestrová móda... A také prádlo.

Letošním hitem je originální ručně háčkované prádlo

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2978.
Archiv anket.