Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Loupáček poslat vzkaz
Ahoj holky, mám dotaz. Doma mi odešel odšťavňovač a protože ho využívám denně, tak si bezpodmínečně musím koupit nový. S jakou značkou jste spokojeni, po jaké mám rozhodně sáhnout? Hlavně, aby byl výkonný a ovoce a zeleninu fakt vycucl. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
valiska44
valiska44 - 31.10.2023 20:02

Já jsem si kdysi dávno (už to možná bude třeba i 20 let) koupila odšťavňovač od Moulinexu. Ten byl fakt super. Hlavně jsem nechápala, že i po těch dvaceti letech pořád fungoval. Nedávno se ale spálil a opravovat to nemá smysl, tak jsem se začala dívat po novém. Nakonec jsem si koupila jeden tady odtud https://www.all-the-best.eu/ a zatím jsem s ním velice spokojená. Levný ale teda nebyl.

 
ValinkaVal
ValinkaVal - 8.7.2023 23:05

Hele, moje priorita bylo to, aby ten stroj vycucl ovoce i zeleninu do poslední kapky... Vybrala jsem si tento https://www.orava.eu/cz/cs/vykonny-odstavnovac-os-112 a musím teda říct, že jsem s ním moc spokojená. Je přesně podle mých představ :) Doporučuju. Ale taky se koukni přímo na jejich nabídku, mají toho samozřejmě víc :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76945.
    Archiv anket.