Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Přibrání na váze u dětí

Založila Bohumilka poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Bohumilka
Bohumilka - 19.9.2020 14:37

Díky za doporučení, dlouho se chystám objednat nákup online, aspoň to vyzkouším a s Bobíkem objednám i klasický nákup :)

 
Hedus
Hedus - 14.9.2020 23:33

Dobrý den,dcerka má nejraději tohoto Bobíka https://www.rohlik.cz/hledat/bob%C3%ADk?productPopup=1327773-bobik-maxi-smetanovy-krem-14-coko-vanilka.

 
Bohumilka
Bohumilka - 12.9.2020 15:18

Zdravím, syn má 11 kilo, no na svůj věk by mohl mít podle tabulek víc. Díky za radu, určitě smetanové krémy vyzkoušíme. Jaké kupujete prosím?

 
Hedus
Hedus - 10.9.2020 17:02

Dobrý den, kolik malej váží? Moje dcerka byla taky hodně drobná a v poradně nám poradili dávat kvalitní smetanové výrobky. Dcerka si je oblíbila a baští je doteď. A pomohli nám, mají v sobě totiž smetanu a tvaroh.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.