Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Co pro syna k vánocům

Založila Majklová poslat vzkaz
Ahojky holky :) Prosím prosím, potřebuju poradit. Hledám pěkný dárk pro mého syna. Je to takový neposeda, pořád něco vymýšlí, sem tam něco poničí :D Klasika... Nejlíp něco, co ho zabaví, bude ho prostě bavit. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 2.2.2021 15:01

A ty už jsi ten kreslící koberec prala? Je čistý?

 
Majklová
Majklová - 19.12.2020 19:11

Tak jsem nakonec vzala tento kobrec https://www.mujkoberec.cz/kreslici-pratelne-koberce-hit-vanoc-2020/267729-koberec-omalovanky-princess-sisters.html?search_query=kreslici+koberec&results=8. Teším se, co na to děti řeknou :)

 
Alecca
Alecca - 13.12.2020 21:07

Ano, přesně tak. To je na tom to super. Právě, jak deti ten koberec pomalují, tak se hodí do pračky a pak děcka malujou znova.

 
Majklová
Majklová - 30.11.2020 17:56

Jako počkej? :) Ten koberec se vypere a děti malují znova? Jakými barvičkami se na něj kreslí?

 
Alecca
Alecca - 19.11.2020 12:21

Jojo, naprosto... Doma to máme úplně stejně, až na to, že já mám doma ty rošťáky dva. Hledala jsem, čím bych je potěšila a zabavila a koupím jim kreslící koberec https://www.mujkoberec.cz/2122-vybarvovaci-kreslici-koberce. Je to super věc, můžou na něj kreslit, pak ho vyperu a můžou odznova :) Mrkni na to, určitě tě to taky osloví.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471537.
Archiv anket.