Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vánoce a co dětem

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Dobrý den, vánoční dárky je potřeba nakoupit s předstihem a letos bych chtěla pro děti nějaké hezké a zajímavé knihy. Doporučíte mi prosím kde jste nakoupily vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 31.1.2021 19:16

Já jsem to tak měla :) Koupila jsem díky tomu dceři knihu https://www.ellamax.cz/pribehy-pro-holky-ktere-se-neboji-byt-vyjimecne/. Jako osbně teda musím říct, že i mě kniha nadchla. Jsou v ní zajímavé příběhy o úspěšných ženách.

 
Majklová
Majklová - 29.1.2021 20:01

Ano, já jsem to tak měla. Jinak jsem malýmu koupila ty https://www.ellamax.cz/odvazne-sny-30-cechu-na-ceste-za-uspechem/. Knížka je moc hezky malovaná, příběhy jsou hodně zajímavé, hlavně teda zajímavé... Vždycky se těšíme, co přijde. Jinde jsme se takové věci nedozvěděli... Sama se teším, co bude další příběh.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 14.12.2020 22:26

Počkej a ta sleva 20% je na celý jejich sortiment?

 
Alecca
Alecca - 13.12.2020 22:01

Taky jsem se koukala na e-shop ELLAMAX. Prosím tě, ta sleva na celý sortiment?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 23.11.2020 19:59

Ahoj, zrovna teď jsem i já nakoupila všechny knihy dětem pod stromeček přes internet. Objevila jsem naprosto senzační knížky na e-shopu https://www.ellamax.cz. Mají tam úžasný výběr knih právě pro všechny věkové kategorie dětí. Dokonce teď se slevou 20 % a k nákupu nad 700,- Kč dopravu zdarma. Odesílají objednávky fakt rychle, vše jsem měla doma za pár dní. Tak se tam podívej.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.