Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Dárek k vánocům

Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych dotaz. Chtela bych zkusit doma vyrobit nějaký šperk. Je to složité? A kde koupím komponenty? Mám doma dvě malé cácorky, tak myslím, že by je to taky mohlo bavit a zabavit :) Byl by to taky fajn dárek k vánocům.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 21.12.2020 22:57

Ano, na váhu. Což je super, protože nemusíš kupovat veliká balení...

 
Alecca
Alecca - 13.12.2020 21:57

Počkej? Jak jako? Ten koralek obchod prodává na váhu? Nebo jak? Já právě nechci kupovat nesmyslně celý kilovky a podobně.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 29.11.2020 19:23

No, tak to si piš. My s holkama doma vyrábíme už asi půl roku. Hodně je to chytlo a když je čas, tak se tomu věnujeme. budu jim právě dávat další nové komponenty k vánocům. Kupuju je na https://www.koralek-obchod.cz/. Výborný shop, protože tady koupím jen takové množství, které opravdu využiju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.