Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahojky holky, měla bych dotaz... pro mě docela zásadní... Je tu některá, co byla na IVF? Jak jste to přijaly? A kdy se podařilo? A kde jste byly?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 2.5.2021 13:58

Jo? Já mám právě největší strach z personálu... Všechni je o lidech :( Když jsou fajn lidi, všechno je příjemnější.

 
Alinka
Alinka - 31.3.2021 10:18

Jojo, nemáš vůbec zač. Jak říkám, fakt senzační klinika. Kamaráda tam byla spokojená maximálně. Hlavně péči a přístu personálu si fakt chválila.

 
Alecca
Alecca - 1.3.2021 5:15

Děkuji ti moc za info. To jsem moc ráda. O IVF klinice Zlín jsem taky uvažovala. Má hodně dobrá hodnocení. Díky moc ještě jednou, objednám se tam.

 
Alinka
Alinka - 28.2.2021 12:53

Ahojky, na IVFku jsem já sama nebyla, ale moje kamarádka ano. Všude jsem ji doprovázela, se vším jí pomáhala... Napřed jsme byly tady u nás ve městě. Byla na dvou transferech a nic... Bylo to docela náročný období, hlavně na psychiku... Pak jsem ji ale objednala na IVFko do https://www.ivf-zlin.cz/ a ejhle... na první dobrou a v létě rodí :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.