Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj holky, chystám se do porodnice. Co s sebou? Jaké plenky koupit? Čekáme menší mimi, taky mám strach, aby plenečky sedly. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 28.4.2021 20:02

Jojo, já jsem je měla a super. Měla jsem pro jistotu i jiné, kvůli množství. Jako jo, využila jsem je, ale trpěla jsem. Fakt jsou ty Mamma dobré!

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 25.3.2021 21:22

No, já si to právě myslím taky, že v tom šestinedělí je víc, než cokoli, dbát na pohodlí. Aha a ty jsi tyto vložky měla? A spokojená?

 
Loupáček
Loupáček - 22.2.2021 19:07

Jako do té porodnice je pak třeba vložní vložky a hlavně poporodní vložky. U těch teda pozor na výběr, aby ti seděly... Já jsem třeba na začátku narazila... Pak jsem si koupila tyto od mamma http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=13647 a ty mi vyhovovaly. V tom šestinedělí jde vážne hlavně o pohodlí.

 
ValinkaVal
ValinkaVal - 18.2.2021 19:17

Ahoj, jsem moc ráda, že jsem na tohle téma narazila... Tohle teď taky řeším. Ale díky... Na bella happy jsem se dívala už, tak jsem ráda, že jsou doporučované... No a taky teda co dál? :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 29.1.2021 8:37

Super, děkuji. Tak to je potřeba vědět. Měla jsem s těma plenkama taky strach. No a co dál? Nějakou kosmetiku, hygienické potřeby?

 
Loupáček
Loupáček - 28.1.2021 13:13

Ahoj, já jsem měla vše od Bella Happy. Jejich plenky jsou pro mimi nejlepší. Jsou mekké, absorbční a nepropustné. Mají i řadu pro malušenká miminka. Já jsem měla prcka, ani ne tři kila a jejich plenky nám sedly nejvíc. Měla jsem tyto https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/nano-cz :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.