Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Loupáček poslat vzkaz
Ahojky :) Holky, znáte tento shop https://www.veselatkanicka.cz/? Jak jste s nákupem spokojené? A jakou značku botiček byste doporučily?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ValinkaVal
ValinkaVal - 30.3.2021 9:51

Nene, už na jaro :) Jako zima je konečně za náma, jupííí :)

 
Eliiika85
Eliiika85 - 29.3.2021 10:53

Tak co, vybrala jsi nějaké ty na zimu? Teď už asi nejsou potřeba, ne? Je konečně jarooo :) Ale i jarní botky nebo celoročky na té veselektaničce koupíš :)

 
Majklová
Majklová - 28.2.2021 19:24

Já bych ráda ještě zimní… Myslím, že i když je už hezky, tak zima ještě přijde… :( Taže nějaké zateplené, do sněhu asi ne, ale aby byla nožka v teple…

 
Alecca
Alecca - 27.2.2021 10:30

Ahojky, tady nakupuju dětem botičky moc ráda :) Hlavně zimní, ty tam mají super výběr. No a jaké boty hledáš? Jako na jaké roční období? Podle toho poradíme :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 473865.
Archiv anket.