Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Kremace zvířátka?

Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj holky, je tu některá, která má zkušenosti s http://www.krematoriumzviratpraha.cz Jak jsme byli spokojeni? Je o ty naše miláčky dobře postaráno na té jejich poslední cestě? :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Johnynka
Johnynka - 2.5.2023 22:51

My jsme využili jejich služeb tady u nás v Ústí http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=13658 a musím říct, že jsme byli spokojeni moc. Je to velmi milé a důstojné rozloučení. My je určitě můžeme jedině doporučit.

 
Alecca
Alecca - 31.3.2021 9:58

Jeee, moc děkuju za názor. Takže vy jste jejich služeb využili? Jak jste s nimi byli spokojení? A kolik vás to stálo? Urnočka je v ceně nebo si ji musím nějak dopředu objednat?

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 28.2.2021 13:55

No, tak to si teda piš. Krematorium zvířat Praha jsou opravdu profesionálové. My se na ně obrátili a jsem moc ráda, že jsme to udělali. Jsou to profíci, ale opravdu empatičtí. U kremace jsme byli a máme teď doma urničku :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.