Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahojky :) Maminy, hledám inspiraci na dárky pro moje holky... Jaké dárky kupujete malý dcerkám? Já už nevím... jsem zoufalá, už nemám žádné nápady. Budu ráda za inspiraci. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 1.4.2021 10:13

Ahoooj :) Hele, my moc rádi navlíkame korálky a vyrábíme šperky :) Kupuju komponenty na https://www.koralek-obchod.cz/. Vynikající shop, doporučuju. Prodávají na váhu :)

 
Alinka
Alinka - 20.2.2021 15:16

A pro jak staré holky máš na mysli? :) Já jsem mým dětem teď koupila kreslící koberec z https://www.mujkoberec.cz. No a děcka jsou nadšení. Je to koberec, na který děti malují a když je pomalovaný nebo se jim malůvky nelíbí, tak ho vyperu a děcka kreslí znova :) Super věc...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 471619.
Archiv anket.