Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Oblečky z e-kondomy

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Erotika a sex / Oblečky z e-kondomy
Založila Alinka poslat vzkaz
Chlap mi neustále vykládá, jak by byl šťanej, kdybych náš sexuální život okořenila třeba nějakým oblečkem. No, tak jsem si říkala, že bych tu radost udělala. Hodně nakupuju erotický věci na e-kondomy.cz. Mají tam i ty oblečky, no a mě zajímá, zda nevím, jak je to tam s velikostma. Sedí?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 4.7.2021 16:00

Juuu :) Kouknu na to :) A holky, když bych chtěla chlapovi udělat radost, co byste doporučily? Kupujete chlapům erotické dárky?

 
Majklová
Majklová - 1.6.2021 14:47

Ahojky, já jsem si koupila tohle https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-vajicka/vibrator-lelo-lyla-2-cerna a jo... mám ho a fakt doporučuju. Je to senzační věc. Miluju svoje večery.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.5.2021 13:31

Hele a dovede tě to k orgasmu?

 
Alecca
Alecca - 31.3.2021 16:12

No, já jsem si třeba teď nedávno udělala radost tímto mazlíčkem https://e-kondomy.cz/rosy-gold-nouveau-curve-massager. No, je to slast, paráda, vždycky se nemůžu dočkat své chvilky :-P

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 29.3.2021 19:30

A už sis na e-kondomy něco objednala? Pochlub se :-P

 
Alinka
Alinka - 1.3.2021 5:28

Jojo, to je mi jasný. Já jsem jako strach neměla, Ten erotický shop mám hodně oblíbený, jen jsem chtěla vědět přesně, no :)

 
Eliiika85
Eliiika85 - 28.2.2021 11:43

Na valentýna jsem si tam pro chlapa koupila tento korzet https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/obsessive-heartina-corset-thong-black a sedí bombasticky :) Takže bych ohledně velikostí neměla strach :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 418.
Archiv anket.