Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj maminy, chci se zeptat... Hledám dárek pro syna, je mu 7 let. Moc se mi líbí nápad, že bych mu začala dělat knihovničku. Teď bych mu chtěla koupit tuto knihu https://www.ellamax.cz/hrdinove-sveta-zvirat-pribehy-ktere-se-skutecne-staly/. Máte s ní zkušenosti? :) Jak u dětí obstála?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Miniee
Miniee - 2.6.2021 7:48

Tahle je moc hezká. Děkuju za doporučení. Ale na e-shopu ELLAMAX mají i tu kreativní sadu s magnetkami a samolepkami. Tu jsi nekupovala?

 
Alecca
Alecca - 2.5.2021 14:08

Jojo, to si piš. Koupila jsem tam malé tuhle https://www.ellamax.cz/terezka-praha-mesto-plne-samolepek/ a malá je nadšená :)

 
Malikova
Malikova - 30.3.2021 21:00

Nemáš náhodou zkušenosti i se samolepkovýma knžkama z toho eshopu ELLAMAX? Docela uvažuju, že bych ho zkusila synovi koupit. Ale nevím, zda ho zaujme. Ro jak staré děti jsou?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 29.3.2021 19:46

Ahoj, pak ti doporučím https://www.ellamax.cz/pribehy-pro-kluky-kteri-se-neboji-byt-vyjimecni/.Teď jsem jí synovi kupovala. Zaujalo mě to, že v knize jsou stručené příběhy o zajímavým klucích a mužích. Syn moc čtení nedá, ale tahle kniha ho baví, protože příbehy jsou poutavé, ale ne dlouhé :) Takže ideálka, takže tu určitě kup :)

 
Miniee
Miniee - 28.2.2021 18:19

Ahoj, doporučím https://www.ellamax.cz/rudyard-kipling-o-zviratkach-versovane-povidky/.Teď jsem jí synovi kupovala já, je plná veršovaných povídek, má krásné ilustrace, syna zaujala. Mají ještě podobnou Ezopa. Myslím, že uděláš radost synovi :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.