Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Aktovka nebo batoh pro menší dítko

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Děti - zlatíčka i puberťáci / Aktovka nebo batoh pro menší dítko
Založila mončaK poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Gabcakaraskova
Gabcakaraskova - 18.4.2022 1:15

Koupila jsem tuto krásnou školní aktovku vhodnou do první třídy https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-zippy-panda/ , která stála dva tisíce s dopravou zdarma. Aktovka váží jen 1,1 kg, takže je prázdná opravdu lehká a nezatěžuje tak zbytečně dítě. Doporučuji se pak případně podívat i na ostatní doplňky, které můžete koupit ve stejném designu. Vypadá to pak pohromadě velmi dobře.

 
Ursuuuula
Ursuuuula - 16.4.2022 8:42

Kolik jste do první školní aktovky investovala?

 
Gabcakaraskova
Gabcakaraskova - 15.4.2022 1:51

Pokud chcete koupit školní aktovku do první třídy, tak takové se rovnou prodávají, tedy že jsou vhodné pro první třídu. Našla jsem obchod s českou značkou, kde prodávají kvalitní školní batohy a aktovky. Najdete tam aktovky, které mají ergonomicky tvarovaná záda, která se plně přizpůsobí zádům dítěte.

 
Ursuuuula
Ursuuuula - 14.4.2022 19:53

Potřebovala bych už pomalu začít řešit školní aktovku pro moji dceru, která půjde letos do první třídy. Zvládnete mi prosím někdo pomoci, jak vybrat kvalitní školní aktovku pro malé dítě?

 
Klára S.
Klára S. - 10.6.2021 20:42

Máme tuto světovou novinku od značky Beckmann https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-active-air-flx-dream-beckmann JInak doporučuji projít celý eshop - mají velký výběr exkluzivních doplňků.

 
mončaK
mončaK - 8.6.2021 12:07

Jaký konkrétně máte, můžete mi vložit odkaz prosím?

 
Klára S.
Klára S. - 6.6.2021 9:42

Zdravím, jak píše Stáňa - taky jsme kupovali batoh Beckmann na eshopu Zdravý batoh a doporučuji ho. Dá se krásně přizpůsobit i menším dětem, má plno vychytávek, dá se i zvětšit a nabízí absolutní komfortpři nošení.

 
Stáňa M.
Stáňa M. - 3.6.2021 23:37

Dobrý večer, já jsem dcerce loni, když šla do první třídy, kupovala batoh na stránkách Zdravý batoh. Jsem moc spokojená, batoh je dostatečně prostorný, lehký a barevně moc povedený.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.