Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jakou knihu koupit?

Založila ValinkaVal poslat vzkaz
Holky, potřebuju koupit synovi od kamarádky dáreček k narozeninám. Bude mít 4. Říkala jsem, že nějaká pěkná kniha by mu určitě udělala radost. Jen nevím, co by se tak mohlo líbil. Co kluky v tomto věku zajímá? Nebo spíše jaká je pro tento věk vhodná?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zoller
Zoller - 1.1.2022 21:40

Děkuju moc. To je super, že za tu cenu jsou to dvě knížky. A teda, co jsem se koukala, tak to vypadá moc hezky. Hlavně pro děti to bude zábavné. U nás hodně letí hádanky a kvízy a ty v těch knížkách jsou :)

 
Miniee
Miniee - 1.12.2021 22:50

Ano, právě to jsou dvě knížky :) Však tady máš přímo info https://www.ellamax.cz/rok-s-helenou-zmatlikovou/ :)

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 30.10.2021 18:39

Je, to je super. Za tu cenu jsou to ty knížky obě?

 
ValinkaVal
ValinkaVal - 3.10.2021 19:43

Tam jsou hádanky? To je přesně to, co potřebuju. Kolik má dcera? Pro jak staré děti je vhodná? Aby hádanky nebyly složité, ale zase ani úplně lehké :)

 
LuisLui
LuisLui - 1.10.2021 15:51

Ta je hezká. Ale já jsem koupila nakonec knížku s obrázky od Zmatlíkové. Vybrala jsem ten set https://www.ellamax.cz/rok-s-helenou-zmatlikovou/. Knížky máme doma a jsou super. Děti se učí koloběh roku i díky krásným obrázkům.

 
Zoller
Zoller - 2.9.2021 16:23

My jsme koupili domů tuto knížku https://www.ellamax.cz/jaro-leto-podzim-zima-kniha-samolepek-a-hadanek/ a super. Jsem nadšená. Je tam moc hezky ukázaný koloběh roku. No a ty obrázky Zmatlíkové, ty jsou krásný, jako vždy :)

 
Budgetka
Budgetka - 1.9.2021 22:33

Ta je moc pěkná. Já jsem tam teď dětem koupila tuto knížku https://www.ellamax.cz/sykorky-vrabcaci-a-dalsi-zpevacci-kniha-samolepek/ a doma má úspěch. Musíme ji všude vozit s sebou. Je to samolepková knížka a musím říct, že ty ilustrace i samolepky jsou moc hezké. Ta zvířátka jsou tam moc roztomilá. Na konci je pak seznam ptáčků. co jsou v knížce.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 1.8.2021 18:15

Ano, ta je super. Helenu Zmatlíkovou máme všichni moc rádi. Tu knížku musím dětem koupit.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 29.7.2021 22:10

Moje děti třeba milujou zvířátka, takže jsem jim vybrala tuto knížku https://www.ellamax.cz/velka-knizka-zvirata-pro-male-vypravece/. Je tam opravdu hodně zvířátek, takže která neznali, tak se je naučili. A za to jsem opravdu ráda :)

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 4.7.2021 19:01

Ahoj, zkus se podívat na tuto knížku https://www.ellamax.cz/jaro-leto-podzim-zima-kniha-samolepek-a-hadanek/. Já třeba miluju Zmatlíkovou a tady jsou její ilustrace. Děti se s knížkou učí o ročních obdobích :) Fajn je to, že je tam spousta krásných říkanek. Zároveň jsou to hádanky a jako odpověď děti dolepí samolepku.