Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Ditulka poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Ditulka
Ditulka - 30.7.2021 15:25

Moc díky :) Je pravda, že jak jsem projížděla diskuze, tak jsem na kliniku Europe IVF četla dobré recenze, takže se objednám na vstupní konzultaci.

 
KristýnaMl
KristýnaMl - 27.7.2021 23:15

My jsme podstoupili loni IVF na klinice europeivf.com. Kliniku doporučuji, před tím jsme byli s manželem na jedné klinice v Ostravě, ale tam jsem nebyla spokojená s přístupem personálu, byli protivní a dávali najevo, že člověk otravuje :(

 
Ditulka
Ditulka - 25.7.2021 23:56

Díky za koment :) A nemáte prosím ještě doporučení na kliniku, nejlépe v Praze, kde jsou vstřícní a nemají dlouhé objednávací termíny.

 
KristýnaMl
KristýnaMl - 23.7.2021 0:05

Dobrý den, obecně se uvádí půl rok až rok, záleží pak na víc faktorech (věk …). Ale doporučuji zajít na vstupní konzultaci na dobrou kliniku, kde Vám doktor řekne možnosti a doporučení.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.