Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Alinka poslat vzkaz
Holky, jaké plenky jste koupili jako první? Jako do porodnice? Jako ptám se proto, že na trhu je faaakt hodně značek, tak abych věděla a nesáhla vedle...
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Veveruška
Veveruška - 17.5.2022 21:23

Kdo má kvalitní plenky, tak je Baby charm, co mají na bezvaplenky.cz ty jsem si oblíbila nejvíc, malé vyhovují, není opruzená ani otlačená a tak by to mělo být :)

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 1.12.2021 9:59

Taky jsem začala kupovat ty plenky Bambo Nature a super, jsem fakt spokojená. Ta kvalita se nedá srovnat s tím, co jsem kupovala před tím.

 
Zoller
Zoller - 31.10.2021 9:38

Jojo, když se mrkneš tady https://www.abena.cz/, tak tam najdeš jejich kompletní nabídku :) A právě i ty plenky. Mají tam kompletní sortiment.

 
Alinka
Alinka - 5.10.2021 15:52

Děkuju moc. O Bambo Nature jsem slyšela, ale nezkoušela :) Musím na ně mrknout pořádně. Kde je kupuješ? Na tom jejich webu? Nebo je mají v drogerce?

 
Zoller
Zoller - 2.9.2021 18:56

Je toho dost, no. Taky jsem hodně tápala, jakou značku zvolit. Hodně jsem si hledala recenze a maminky doporučovaly tyto plenky https://www.abena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/. Ani jsem je neznala, tak jsem si o nich našla info a vypadaly fakt dobře. Tak jsem je koupila a jsem nadšená :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.