Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Inkontinenční pomůcky

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych dotaz... Zjistili jsme, že babi trpí slabou ikontinencí. Potřebuju nakoupit nějaké pomůcky. Hledali jsme a na trhu je jich celá řada, tak nevím, jaké vybrat. Jaké se osvědčily vám?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majdalenka89
Majdalenka89 - 24.9.2021 22:42

My objednáváme pomůcky z https://www.care4you.cz/ mají pomůcky pro všechny stupně inkontinence a výbornou kosmetiku a další pomůcky pro péči o člověka trpícího inkontinencí.

 
Budgetka
Budgetka - 18.8.2021 20:59

Ahoj, já jsem po porodu trpěla inkontinencí. Bylo to hodně diskofortní, ale poradila jsem si. Cvičila jsem pánevní dno, to mi pomohlo. A pomůcky jsem kupovala tady https://bella-cz.cz/cs_CZ/productsBrand/bella-control-discreet-1. Ty mi vyhovovaly maximálně. Savé a přitom diskrétní. Doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.