Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Krematorium zvířat

Založila Budgetka poslat vzkaz
Rodičové, prosím o vaše rady a zkušenosti s krematoriem zvířat http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ Jak to u nich probíhá? :( Děkuji moc!
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eliiika85
Eliiika85 - 2.2.2022 18:02

No, moc. Opravdu. Oni jsou profíci, ale přitom jsou opravdu lidský. Cítili jsme se s nimi moc fajn a máme fakt pocit, že jsme udělali maximum do poslední chvilinky.

 
Budgetka
Budgetka - 3.1.2022 12:58

Děkuji :) Koukala jsem se na jejich web https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ a oni tam mají sekci dotazů. Tam jsem se toho dozvěděla docela dost. Byli jste spokojeni?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 2.12.2021 19:49

Hele, my jsme se službami Krematorium zvířat Praha byli fakt spokojeni. Pokud máš pochybnosti nebo tě zajímá, jak to u nich probíhá, napiš jim.

 
Zoller
Zoller - 5.10.2021 9:00

Ahoj, to jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila :) Taky by mě to krematoriumzviratpraha.cz zajímalo :) My to nejspíš budeme hodně brzy řešit, tak chci být připravená.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77637.
    Archiv anket.