Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Luxusní kosmetika

Založila ValinkaVal poslat vzkaz
Holky, prosím prosím... je to šíleny... Ty respirátory mi dávají zabrat... A tak bych měla dotaz... je nějaká opravdu luxusní kosmetika, která je vhodná na všechny tipy pleti, ale netestuje se na zvířatech? Já si na tomto docela potrpím. Děkuji.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ValinkaVal
ValinkaVal - 25.10.2021 18:49

Tak já jsem se dívala na jejich web a oni mají vzorečky přímo v nabídce https://www.iuvenio.com/vzorky-6-produktu/, takže super. Objednám :)

 
Zoller
Zoller - 26.9.2021 18:08

Já od nich miluju kolagen booster https://www.iuvenio.com/vital/. A ano mají. Ale musíš jim o ně napsat. Oni ti vzorečky hned pošlou :)

 
ValinkaVal
ValinkaVal - 16.9.2021 18:26

Jo? No, tak super. Já jsem o iuvenio neslyšela, ale už jsem koukala na web a vypadá dobře. Hele mají i nějaé vzorečky, že bych ji zkusila?

 
Budgetka
Budgetka - 31.8.2021 17:18

Ahoj, ani mi nemluv. Já jsem z toho respirátoru úplně hotová. Papulu mám olezlou až hrůza. No, musela jsem investovat do kvalitní komsetiky. Dostala jsem tip na https://www.iuvenio.com/ a jsem absolutně nadšená a spokojená. Doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.