Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Budgetka poslat vzkaz
Deprese. Máte s nimi problémy? Já u sebe pozoruju, že ano... Bohužel. Myslím, že je to v únosné míře, ale chci to vyřešit. Co myslíte, co by mi pomohlo?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alinka
Alinka - 25.9.2021 19:38

Já jsem zrovna nedávno na ten shop koukala. A musím říct, že ten ječmen https://www.nustore.cz/mlady-jecmen-premium-200-g-bio-nupreme/ má teda opravdu zajímavé účinky. Na tu duševné pohodu pomohl za jak dlouho?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 13.9.2021 10:43

Já jsem mladý ječmen nězkoušela, ale na nustore nakupuju. Kupuju si od nich jejich spirulinu. Ta mi vyhovuje. Takže tento shop mohu jen doporučit. Mají kvalitní produkty, složení topovka.

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 31.8.2021 21:25

Ahoj, já jsem docela zastáncem zelených potravin. Jsou fakt super, mají senzační účinky. Na tu depresi je vynikající mladý ječmen https://www.nustore.cz/mlady-jecmen-premium-100-g-bio-nupreme/. Uleví se ti. Zkus ho.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.