Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Vážně i nevážně

Založila Ammu poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
MíšaUli
MíšaUli - 28.6.2022 9:17

Jo, přesně, viděla jsem to už před dvěma roky jak to začalo jít s Ivem hodně s kopce, tak ona kopírovala domácí situaci, bylo to šílený a viděla jserm kam se řítí. nedalo se to zastavit. Ještě v 4. třídě měla samé a pak už jen strašný, strašný...
Byla to demonstračka...
Zatím nemám vůbec chu´t jet někam sama, snad budu pár dní na svém hausbotu v Praze, přítel někam odjiždí, s někým... už nemám chuť se ho ptát, ptát se proč někam nejedeme spolu... no ale i kdyby se zeptal, tak já nemám čas
Díky za tvoje příběhy s dětmi, aspoň si nemyslím že jsi super matka a nemám před tebou komplexy, které samozřejmě mámsmajlik - 3 protože ty umíš alespoň vydělat, což já nikdy neuměla ač jsem se pracovně téměř nezastavilasmajlik - 13
Ale to nevadí, vím, že jsem pomohla hodně lidem a nemám se za co stydět a vím, že jsem se starala o děti jak jsem nejlíp mohla, nikdy jsem se nevnucovala a nevytahovala s tím, že jedu na dovolenou a nechtěla jsem to nikomu říci, aby se necítili blbě a to lidi nemají, mají to spíš naopak, nerozumím tomu, ale to zas zabředáváme jinam, do toho, že spoustu povah nemohu pochopit, možná proto mám tak moc složitý život...
škoda že nejsi blíž, možná bys mi mohla pomoci, nemyslím penězi /to snad předpokládám chápeš/

 
Ammu
Ammu - 24.6.2022 1:46

MíšaUli: vezmu to od zadu.
Jestli se může člověk na něco spolehnout, že i ty nejzlatější děti se promění ve stvůry, když člověk nemůže. Když jsou rodiče v pohodě a v klidu, jsou v klidu i děti.
Potřebovala bys ji dát na chvíli z domu, třeba na nějaký tábor a pořádně si odpočinout, jestli se na to cítíš, vypadni na hausbot a celou rodinu pusť z hlavy.

Vysvědčení bylo tak hrozné? Nelča je rozmazlená Není to tvoje chyba. To se stane u všech jedináčků, kteří mají plnou péči.
Řízla se? Nebo jen demonstaračka?

Co studuješ?

Chceš od něj odejít? Pokud ne, tak využij toho, že je zavřený a prodej to a začněte znova. Normální domov, ne barák, aby lidi koukali. Rozumíš mi, viď?

Musíš myslet teď na sebe - ostatní počkají. O Iva je postaráno, Nelče najdi nějaký tábor, klidně s výukou, jestli to potřebuje. Ty si odpočiň, aspoň na 10 dní je pusť z hlavy. Miluješ Itálii, zaleť si tam. Ale sama, bez Nelinky.

Vyspíš se, odpočineš si, budeš se procházet tam, kde to máš ráda. A až se vrátíš, tak to co ti nyní připadá nesmírně obtížné, vyřešíš levou zadní, však tě za ty roky znám.

Kdysi ještě v Kalifornii, když byly klukům jeden a dva roky - tak to bylo hodně obtížné - byli jsme sami v nové zemi, museli pracovat a u toho se starat o děti - a kluci měli období, kdy malý David stál na stole a chtěl z něj skočit a Adam na druhém konci místnosti se snažil vylít další láhev oleje - jednou jsem s nimi byla sama, a vyváděli prostě příšerně - dokončovala jsem projekt - měla jsem opravdu dost - tak jsem je chytila a zavřela do herny A sama jsem šla do bazénu, sedla si pod vodopád a dívala se na hvězdy. Bylo to tak uklidňující.

 
MíšaUli
MíšaUli - 23.6.2022 21:09

Jako jo, musíme ho prodat, ale teď mi to je takový blbý jít prodat dům, když je zavřený... stejně mi říkal, že ho tam dávám jen kvůli tomu, aby\ch vše prodala a odešla od něj...přijde mi, že by ho to zase srazilo zpátky, ale takhle ta vhodná doba nebude nikdy. Je to všechno strašně špatný, Jani, dnes jsem Nelču seřezala kvůli vysvědčení, ta se šla nožem řezat do rukou, proboha tohle jsem přece nechtěla, vždy´t jsem byla pořád s ní, věnovala se jí, učila se s ní a naopak jí ukazovala, jak já se každou chvíli volna učím, protože studuji další školu... všechno se strašně změnilo a všechno drřím já.... jani já se nesmím zhroutit, prostě nesmím, ale proč mi ta moje vymodlená holčička ani trochu nepomůže...?

 
Ammu
Ammu - 21.6.2022 21:33

MíšaUli:

škoda, že se to nepodchytilo dříve, byla by se mu srovnala i ta DHEA a byl by OK

Bude se lepšit. Odpočine si.

Je otázka, zda neprodat ten barák, Ondra ho ještě chce nebo už má něco jiného?

Ono teď jenom ty energie, v Česku to letí nahoru ještě mnohem více, než u nás. Ale měla bys vidět sprosté samolepky na Bidena, kterými jsou polepeny všechny čerpací stanice Za Trumpa byl benzín za dolar, nyní je skoro za 8.

 
MíšaUli
MíšaUli - 20.6.2022 19:22

Jo, máš naprostou pravdu.
Jinak vyšetření hlavy dopadlo dobře.
Myslím, že se to pomalu lepší... ale bude to ještě dlouhá cesta

 
Ammu
Ammu - 20.6.2022 17:28

MíšaUli:

Tak umře na to jen 6 lidí na 100 000.

Těhotné jsou speciální skupina - jde tam o to, že psychofarmaka mohou negativně ovlivnit plod.

Upřímně, připadá mi to jako jít s kanónem na mouchu.

Ivo má diagnostikovanou hyperfunkci štítné žlázy, do toho extrémní stres. Počkala bych, až mu zaberou léky, uklidní se. A pravděpodobně pak asi bude potřebovat možná (a to ještě vůbec není jisté) nějaká antidepresiva.

Je dnes složitá doba. Ivo byl vždy nesmírně spolehlivý chlap, orientovaný na rodinu. Miloval vás a byli jste jeho všechno Tím nijak nepopírám, že žít s ním bylo obtížné. Ale co tím myslím, prostě není snadná doba. A když měl pocit, jak tebe i děti ztrácí, není schopný vydělat peníze, na které jste byli zvyklí, do toho rozjeté hormony, věk - tak to prostě dopadlo, jak muselo.

 
MíšaUli
MíšaUli - 20.6.2022 10:09

Jani, jaký máš názor ty nebo tvoji známí doktoři na elektrošoky? Moje známá psychyatrička je velmi doporučuje, prý jsou téměř 100% účinné a bez vedlejších účinků... doporučovala by je těhotným...

 
MíšaUli
MíšaUli - 17.6.2022 21:50

Jo, bylo by fajn sednout si spolu, dát kafe, víno nebo čaj a popovídat...
šˇťastná jsem byla...těhotná smajlik - 97
A budoucnost? ráději žiju ze dne na den, je mi líto dětí

 
Ammu
Ammu - 17.6.2022 0:25

Manžel má neskutečně silnou ADHD, holky ji zdědily, jde se s tím naučit žít.
Nelinka je vymodlená holčička, ale něco se pokazilo a prostě od začátku neměla to, co dítě potřebuje úplně nejvíc, spokojenou maminku. Tak jsi se o ni snažila a když to konečně vyšlo, tak se to začalo všechno u vás s... Slušnější slovo mě nenapadá. Víš, souhlasím s tím, že základním úkolem chlapa je dělat ženu šťastnou. A její spokojenost se pak přenáší na celou rodinu.
Určitě jsi jiná, dokonce bych řekla, že jiná než 99% lidí okolo. Což je výhoda, jen ji musíš umět využít.
Žijeme v divné době, nejdřív Covid - a je pořád - a pak k tomu ještě válka, následná hyperinflace... není snadné se dívat do budoucnosti s optimismem.

 
MíšaUli
MíšaUli - 16.6.2022 16:31

Nevím co hrozí, nechce nic říci. Jen se dokola omlouvá. On si uvědomuje, že nebyl od mládí úplně psychycky OK, taky by to co dokázal málokdo udělal...
Myslím, že proto jsou dvě další děti tak neurotické a ADHD. Nelča postrádá empatii...je to všechno dost komplikované...
Pro moji mámu už třeba přestal existovat a to se cždy chlubila jaký má dcera dům, nechápu lidské myšelnkové pochody, já jsem fakt jiná než 90% lidí kolem

 
Ammu
Ammu - 14.6.2022 2:25

MíšaUli: ale jak máte zachraňovat, když nevíte, co vám hrozí, barák máte dohromady?

Když je chlap zahnaný do kouta, tak styl neřeší a dělá totální kraviny.

 
MíšaUli
MíšaUli - 13.6.2022 22:17

Nic z něj nedostaneme, jen a´t se na všechno vykašleme a zachráníme co jde....
Určitě by nehrál, nesázel... to není jeho styl

 
Ammu
Ammu - 12.6.2022 0:42

Bála bych s e jedné věci - aby se necítil totálně zahnaný do kouta a nechtěl udělat to gesto - víš, jak se mu posunulo všechno v hlavě, mohl si myslet, že když budou prachy, tak bude zase vše zalité sluncem. A bála bych se, aby si nepůjčil a třeba to nevsadil a neprohrál. Asi ho drží pod lékama, možná by to chtělo z něj dostat co možná nejvíc. Abys věděla, jestli je nějaký opravdu velký průser. Co chce vrátit zpátky. Viděla bych to jako ti kamarádi, že z nějakých poptávek by se takhle nesložil. Víš, v tomhle se vůbec nevyznám. Prostě zkusit to z něj dostat.
Modlím se za vás, aby to byly jen prkotiny, které mu vlivem hormonů připadaly neřešitelné.

 
MíšaUli
MíšaUli - 11.6.2022 22:27

Já taky myslím, že to odstartovala ta štítná žláza a jak nespal, tak bral více a více léků na spaní a poslední měsíc nespal vůbec, tak se prostě sesypal. Do toho přicházely stále poptávky na zboží a on už vůbec nebyl schopen to řešit, zorganizovat, pořád opakoval, že to nebudeme schopni zaplatit, že to je strašný průser, že se nám omlouvá... já nevím co se ještě mohlo stát. Pořád opakoval, že je hajzl a že nám to měl říci a že už nikdy nebudeme pořádně spát, já fakt nevím, zdá se mi to možná přehnané, ale zase kamarádi říkají, že kvůli málu by se takhle nesesypal...že je ten průser větší.

Nikča se sem nastěhovala s dětmi a pomáhá tátovi rozplést ten zmatek kolem obchodu, Adam taky občas dorazí, uvaří nebo mi vezme Nelču na trénink, ob den jezdíme za ním, strašně všeho lituje a chtěl by to vrátit zpátky. Chodí tam na terapie, je to tam tedy psycho, ale třeba to pomůže a pak seženeme nějaké důstojnější a příjemnější prostředí.

Ondřej Fryc nám udělal na dům nabídku, jen to byla asi poslední kapka, která ho dorazila, že jsem byla už rozhodnutá se odstěhovat...
Prodat to musíme, jen se mi nechce te´d, kdy mi tvrdí, že jsem ho zavřela do blázince, abych mohla vše prodat. Myslím, že to pochopí a najdeme fakt něco hezkého, útulného, kde bychom mohli být aspoň trochu v pohodě.
Jako ví, že někoho mám, ale já nejsem člověk, který lehce někoho opouští, odjíždět na svůj hausbot chci, to je jasné, ale nechci ho nechat když mu není nejlíp...

 
Ammu
Ammu - 11.6.2022 21:12

Tak to zní dobře, jak srovnají tu štítnou žlázu, bude z nejhoršího venku.
Zažila jsi teda peklo, muselo to být hrozné. A ještě to neskončilo.

Myslíš, že opravdu udělal nějaký průser a byl by třeba barák v ohrožení? Se docela o vás bojím. Ono chlap takhle rozhozený navíc v blbém věku může udělat fakt velkou pitomost.

Je hodně blbá doba, manželova nejlepšího kamaráda švagr se zastřelil asi před 10 dny, v obýváků, prý něco hrozného.

 
MíšaUli
MíšaUli - 10.6.2022 21:25

Já vím, ale on byl na tom fakt psychicky hodně špatně. Jasně, že přemýšlím, kam ho teď přemístit, ale potřebovala jsem, aby se z toho dostal, aby fakt měl nějaké léky, které tu šílenost zastaví. Zavřel se doma a chtěl se zastřelit, volala jsem záchranku, policajty, hasiče. V noci jsme nespali, já se bála usnout a ležela jsem ve slpacáku u dveří, fakt psycho. Pořád opakoval, že nás dostal do nějakého šíleného průseru a že sem budou chodit věřitelé, já fakt nevím, Jani, bylo to hrozné... teď je na tom trochu líp. Hlavně mud ávají ty léky na štítnou žlázu, které pořádně nezčal brát, bylo toho víc, špatně se mi o tom mluví...
Nejlepší by bylo na půl roku vypadnout

 
Ammu
Ammu - 10.6.2022 14:05

MíšaUli: proboha. Míšo, to je příšerné. Přece nemohou chlapa, který má problém s hormony zavřít do blázince. Víš, co se na psychiatriích v Česku děje. Narvou lidi léky, doslova je vygumujou. Potřeboval na internu na Homolku a stabilizovat.

Tohle je důvod, proč jsem tak ráda, že jsem z Česka pryč. České zdravotnictví je něco hrozného.

Určitě napiš, jak to s ním pokračuje. Mám o vás strach.

 
MíšaUli
MíšaUli - 8.6.2022 22:45

Není a momentálně spíš ještě hubne...

A... v neděli jsem ho odvezla na psychiatrii do Bohnic, hodně rychle se to zhoršilo a léky na štítnou žlázu ani nestačil pořádně brát. Teď už je o trochu lepší.
Ale je hospitalizován... konzultovala jsem s mnoha lidmi a jiné východislo nebylo. Poslední noc před hospitalizací asi nikdy nikomu vyprávět nebudu

 
Ammu
Ammu - 7.6.2022 19:27

Vidím, že jsi to psala před týdnem, takže touto dobou už asi má léky a je mu podstatně lépe.

 
Ammu
Ammu - 7.6.2022 19:26

Ahojky,
nepamatuju si přesně meze, ale tipuju, že TSH je pod normu, IT4 že je fT4 a to je nad normu => takře zvýšená činnost štítné žlázy. Jak dostane léky, měl by být velmi rychle OK.
Testosteron a SHBG jsou také za normou. Ale směrem nahoru. Obojí souvisí s nadměrnou funkcí štítné žlázy.
DHEAS je v normě, ale pro pocit pohody by měla být více než dvojnásobná.

Takže ty výsledky odpovídají tomu, jak se cítí a už před tím muselo být peklo s ním žít. Jak dostane léčbu, uleví se jemu, tobě i všem okolo.

Potřebuje léky na štítnou žlázu. To se musí prioritně vyřešit.

Míšo, jak dostane léky, tak bude rychle dobrej. Zabírají rychle. Do té doby uklidňovat, kapky z meduňky nebo čaj.

Předpokládám, že Ivo rozhodně tlustý není, viď?

 
MíšaUli
MíšaUli - 1.6.2022 14:43

Ahoj, Ivo se úplně složil a má sebevražedné myšlenky. Je úplně mimo, má ze všeho strach...

výsledky krve OK až na štítnou žlázu :
TSH pod 0,005
IT4 30,8

Testosteron 33,8
SHBG 104
Index volného test 32,5
DHEAS 4,27

smajlik - 97

 
Ammu
Ammu - 7.5.2022 2:37

MíšaUli:
muži:
DHEAS
Testosteron
SHBG
Volný testosteron (to je zadarmo, jen to spočtou)
PSA
ženy
DHEAS

 
MíšaUli
MíšaUli - 6.5.2022 12:11

A které ty hormony bys doporučila tedy nabrat, když už tam půjdu? m

 
Ammu
Ammu - 4.5.2022 0:09

jj, tak až budeš vědět hodnoty z krve, tak se na to mrkneme

 
MíšaUli
MíšaUli - 2.5.2022 10:52

https://www.pepe7.cz/p/37764/swanson-dhea-doplnek-pro-hormonalni-rovnovahu

objednala jsem toto...

 
Ammu
Ammu - 29.4.2022 14:58

Co jsi objednala?

Hlavně opravdu nejdříve nabrat krevní testy. Hormony člověk nemůže brát jen tak zkusmo.

I když teď je třeba "nový" druh estrogenu, který má malou molekulu a dobře se vstřebává přes kůži a pak to samé s progesteronem a u toho se volí nenižší možné dávkování, při němž se žena po přechodu cítí skvěle.

 
MíšaUli
MíšaUli - 29.4.2022 7:27

Aha, no už jsem to objednala, tak si dojdu na to DHEAS, děkuju

 
Ammu
Ammu - 28.4.2022 14:20

MíšaUli: u nás jsou takové ty anti aging kliniky - a tam to ženám dávají jako zázrak - samozřejmě, že to zabalí mezi milion jiných drahých věcí, které jen tahají z lidí peníze

Chlapovi bych k tomu pak přidala i zinek, macu, arginin a vitamin D - 2x denně 2000 jednotek, omega 3 kyseliny

 
Ammu
Ammu - 28.4.2022 14:15

MíšaUli: u chlapa preventivně bych si to neriskla, prostě odběr a podle toho dávku, musí se zjistit, jak moc má hladinu sníženou a podle toho zvolit dávkování.
žena po přechodu - stačí nabrat jen DHEAS, pokud vyjde nízká, bere se 25 mg denně, zase nejde to brát bez vyšetření
muži nad 50:
DHEAS
Testosteron
SHBG
Volný testosteron (to je zadarmo, jen to spočtou)
PSA - musí se zkontrolovat, pokud by bylo zvedlé, tak doktor, protože kdyby se nezkontrolovalo a nasadila DHEA, mohl by případný mikronádor začít rychle růst
Z hladin se pak určí vhodná dávka a ta se po 2 měsících zkontroluje.

 
MíšaUli
MíšaUli - 28.4.2022 12:56

Jo, máme tady tyhle laboratoře, chodím tam. A když je to jak říkáš, co to začít brát rovnou?
Asi už jsem v přechodu, měla jsem to naposledy loni ke konci roku a letos myslím ne.
Díky za nadějná slova, je to hezké číst...
O tom preparátu jsem se dočetla, lze ho koupit, jen je na sezanmu zakázaných léků, moc tomu nerozumím, ale tobě věřím, tak když řekneš, že ho můžu brát a jemu ho budu taky dávat.
Které ty odběry by sis nechala? teď jsem byla na velkém odběru, ale můžu si cokooliv zaplatit... díky m.

 
Ammu
Ammu - 20.4.2022 1:05

MíšaUli: já bych to zkusila, myslíš, že bys ho dostala na krev? Je u vás EUC laboratoř?

Jako jasně, je možné, že by to bylo dobré, ale třeba ne.

Ne, nemyslím testosteron. Ale jeho prekurzor DHEA.Pokud bys do toho chtěla jít, napsala bych ti, jaké testy mu máš zaškrtnout.

Přimlouvala bych se za to. I kdybys mu to měla míchat do jídla. Výhoda je, že je to otázka dnů. Kdyby to náhodou bylo ono.

Jsem viděla tu neuvěřitelnou proměnu dvakrát - u manžela a mého spolužáka, co u nás nyní bydlí v Hořovicích a pracujeme spolu. Jsou s manželem stejně staří.

Prakticky nic to nestojí, problém je v tom, že je to přírodní látka, která nejde patentovat, takže pro farmaceutické firmy to není výhodné.

Ještě se zeptám ty už jsi v přechodu nebo ještě ne? A pokud ano, bereš nějaké hormony? Jak jsem studovala endokrinologii, tak jsem tam právě narazila a nízké dávky pro ženy po přechodu - ty výsledky byly z říše snů. mě to docela uklidnilo, že jednou existuje tak snadné řešení 25 mg DHEA denně.

Víš, kdyby to náhodou zabralo, tak ty bys byla šťastná a to by se projevilo zase i na Nelince. Ty jsi člověk, který v sobě nechová zášť, ani křivdy, takže jsem přesvědčená, že kdyby Ivo byl najednou jak vyměněný, že by sis to jen užívala.

Zasloužíš si být šťastná. Roky jsi dávala štěstí všem okolo, nyní je čas, abys i ty byla šťastná.

 
MíšaUli
MíšaUli - 19.4.2022 21:51

Jani, jestli myslíš testosteron, tak to si nechal měřit asi před 5 lety a měl to dobrý.
Situace je mnohem horší. Nikdy nebyl moc imponující chlap a to že uměl vydělat v jeho podání vypadalo spíše jako laciné gesto, peníze chlapa, který byl tak trochu pro smích, prostě bohatí ho mezi sebe nevzyali a pro chudé zbohatlík. A já... je to moje prohra, ale zas tak moc jsem ho nemilovala, spíše jsem myslela, že mi už nikdo nebude chtít, tak jsem se snažila ho mít ráda a někdy i měla, ale on se vždy choval tak, že to ani nešlo... mít ráda...
To je psycho, co?
A teď mám přítele, který by mi rád měl, ale já mu nevěřím, ani mu to nevěřím a trápím se úplně stejně... Vím že jsem si život prohrála a klidně můžu říci, jak ti to závidím... I love you.. můžu to říci, já se tím neužírám, jen to konstatuji, musí to být hezké. Já nikdy od něj neslyšela, že by mi měl rád a pak když už jsem to od někoho slyšela, tak jsem tomu nikdy nevěřila. Všechno jsem si prohrála, Jani a myslela jsem, že když budu mít dítě, tak bude všechno lepší, jenže se to všechno ještě více zkomplikovalo a teď už je na změny pozdě.
Už se jen těším, až půjdu do své postele, vezmu si knížku nebo až budu sama na hausbotu a pustím si netflix, zavírám se, hodně času trávím sama, vlastně jsem měla 30 let kolem sebe děti, o které jsem se starala a teď vyhledávám samotu a povídám si jen sama se sebou...

 
Ammu
Ammu - 19.4.2022 0:19

MíšaUli: Víš, o čem přemýšlím? O Ivovi. Napadla mě taková věc. Kontroluješ mu hladiny hormonů?

Co si budeme povídat, byl to imponující chlap, který uměl vydělat prachy a postarat se o rodinu. A pak mám v hlavě střih, jak jsi říkala, jak dosévá na zahradě trávník.

Docela bych byla ráda, abys napsala, že ne. A pak by ta věc za pár kaček během pár dnů z něj udělala chlapa, co jsi vždycky milovala.

Zažila jsem to u manžela. Víš, málem jsme mu umřela (dodnes dezinfikuje vše, co přijde domů), pak mu loni zabili v nemocnici mámu. Nemohl lyžovat. Celé léto u nás hořelo, nedalo se vyjít ani ven - několik měsíců. David mi jednou utekl, na pár minut, pak zvracel a měl šílené bolesti hlavy. Ale proč to píšu - manžel byl najednou takový jakoby bez energie, vedl řeči, jak umře, všechno ho bolelo, byl podrážděný, vyjížděl na mě bez důvodu, pak se omlouval.... Fakt jsem se o něj bála.
Proto se ptám na ty hormony, u nás to spravila jedna volně prodejná tabletka denně. Míšo, ale jak spravila, naprostý zázrak. Jakoby mu bylo najednou zpátky 30. Je energický, všechno ho baví, snadno a rychle se rozhoduje a .... připádám si jako zpátky na střední. Před chvílí mi volal z lanovky, aby mi řekl I love you. Víš, si říkám, že kdyby to z poloviny zabralo na Iva, byli byste šťastní. I kdybys mu tu tabletku měla sypat denně do jídla.

 
MíšaUli
MíšaUli - 18.4.2022 21:28

Jojo, Nelče je 11. Už dospěla a je v pubertě, kterou jsem u dětí nezažila. Úplně dobře s námi nekomunikuje, ale když od manžela slyšela celý život jen nadávky a fakt hodně sprosté, tak se to někde podepsat muselo. Jenže od tatínka a hlavně ze snobského velkého domu s bazény s tenisovým kurtem se jí nechtělo...
Ani na minutu nezapomínám, jak moc jsem ji chtěla a tak je to těžké to všechno ustát.
No hraje, jsou první v lize a ona je tak nějak hráčsky uprostřed. kdybych jí řekla, že nejde na trénink, ale může sedět celé odpoledne na telefonu, tak tomu asi dát přednost, ale jinak chodí ráda...

Adam si udělal maturitu, chvíli byl na vyšší, ale chtěl do práce, takže svůj obor nedělá a pracuje rukama. Díky tomu je šikovný a spoustu věcí si umí opravit, což se nikdy tak neprojevoval.Má fajn přítelkyni.

Nikča je spokojená, zabydlují si domeček, její manžel je výborný chlap.
Děti jsou fajn, ale jako babička moc nefunguji, mám plné ruce práce s Neli, kterou vozím na tréninky /manžel jen ojediněle/ a na zápasy a učím se s ní a uklízím naši barabiznu a dokola vařím....
a taky nebydlí úplně blízko, takže se vidíme tak 1x za 3 týdny.

Podařilo se mi pořídit si ten hausbot v Praze, který jsem si zařídila jako kancelář a pracuji tam. Taky jsem tam pozvala Ondřeje Fryče, chtěla jsem mu to tam ukázat a ukázat můj výrobek - skládací kufr, úžasný do malých prostor, každému se to líbí, ale on tak nadšený z toho nebyl. myslela jsem, že je to lepší výrobek. poradil mi to dát do hithitu, že by si to na sebe mohlo vydělat. No ale zatím jsem to nevyřešila. Musím natočit motivační video a já nejsem schopna to ted posunout. Pořád moc peněz svých nemám, a když tak se točíme, abychom uživili dům a do toho mi taky není nejlíp ze situace, když vy se za mořem bojíte války, dovedeš si představit, jak může být tady nám???


 
Ammu
Ammu - 17.4.2022 21:17

Jé, takže už mají postaveno a rovnou i dvě děti k tomu, to je paráda.

Míšo, že to ale uteklo, připadá mi to jako včera, jak jsme se snažili o miminka. Kolik je teď Nelince? A pořád hraje závodně fotbal, je dobrá.
Co dělá Adam, studuje?

Adámkovi bylo 14, Davidovi 12 a Kevinkovi 7.

Minulý měsíc jsme koupili dva další domy, jeden tady u nás a druhý v Oregonu, manžel se bojí jaderné války. Říkal, že jak vybuchne v Evropě první jaderná bomba, tak jedeme. Tak s tím má manžel spoustu starostí.

 
MíšaUli
MíšaUli - 16.4.2022 9:51

Tak prima. My taky celkem OK, Nikča dostavila dům v Litoměřicích a má ke 4leté Adriance ročního Dominika.
Adam bydlí s přítelkyní v Praze v bytě a my jsme ve velkém domě samy s Neli.
S manželem téměř nekomunikuji, je to špatný.... Neli si do života přináší z našeho vztahu dost špatného a bohužel se to na ní podepisuje.
Je v pubertě a má problémy ve škole, jinak hraje závodně pořád fotbal za Slavii... podrobnosti příště, těším se na pokec... asi to u mně tak OK není

 
Ammu
Ammu - 14.4.2022 14:31

MíšaUli: Ahojky, tak konečně se to povedlo.

Máme se dobře, kluci, Kiky a manžel denně lyžují. Lucinka se teď stěhovala koupili si dům v Kalifornii. Jarouškovi už bude rok, uteklo to.

 
MíšaUli
MíšaUli - 13.4.2022 23:50

Ahoj, díky, už jsem se sem dostala.
Žvýkačky konečně po dvou letech doputovaly z Ameriky k nám.
Děkuju za nabídku.smajlik - 100
Jak se máte?

 
Ammu
Ammu - 14.9.2021 3:57

Žvýkačky bych mohla poslat po Pepovi, je nyní u nás. Na výjimku. Hranice jsou pořád zavřené. A my zavření navíc doma.

 
Ammu
Ammu - 14.9.2021 3:52

Ahoj Míšo,
tak už se můžeme bavit tady.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55288.
Archiv anket.