Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Honzucha poslat vzkaz
Ahojky všem :) Prosím prosím o doporučení přírodního antioxidantu :) Díky moc všem. A prosím také o přidání popisu změn, které jste po něm pociťovaly :) Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
tynka8
tynka8 - 29.4.2023 22:28

Veronaska: Dívám se na to a podle složení to vypadá dobře, radši užívám doplňky s přírodním složením tak to asi vyzkouším, navíc se mi líbí, že je to ve formě tablet a není to nějaký nápoj nebo tak, to se mi nikdy nechce chystat.

 
Veronaska
Veronaska - 28.4.2023 19:50

Já mám zase moc dobrou zkušenost s Mega detoxem od MOVit Energy. Obsahuje extrakt z ostropestřce v kombinaci s kurkuminem, navíc obsahuje extrakt z černého pepře aby se dobře vstřebával takže je opravdu účinný.

 
Luuk
Luuk - 27.3.2022 20:39

Po užívání vysokých dávek léků, které mě játra dlouhodobě zatěžovaly. Teď je super, že ho začali vyrábět i jako variantu 120 cps.

 
Teruša
Teruša - 25.3.2022 19:50

Porovnávala jsem obsah Silymarinu a tento ostropestřec byl nejsilnější s luxusní cenou, a ještě k tomu stačí jedna kapsle denně.

 
Andryna
Andryna - 22.3.2022 19:56

Hlavně si ho nikdy nenechte zaměnit lékárníkem. U nás se to děje v Maxovi často, kdy doporučují vlastní privátní značku a nabízí ji za „lepší cenu. Produkty nejsou vůbec tak výhodné, jak deklarují, když si rozpočítáte mnohem vyšší dávkování a horší kvalitu.

 
Eveli
Eveli - 18.3.2022 20:28

Pravidelně v únoru držím tzv. suchej únor a snažím se detoxikovat tělo. Taky užívám ostropestřec od Naturevia.

 
Lidunkaaa
Lidunkaaa - 10.3.2022 19:01

Letos do pravidelné detoxikační jarní kúry zařadím Ostropestřec Forte od ww.naturevia.cz.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.