Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Lulinda poslat vzkaz
Já bych chtěla jít darovat vajíčka. Hledala jsem info co a jak a našla jsem hodně doporučení na https://www.ivf-zlin.cz/. Tak by mě zajímalo, zda je tu některá, co byla na této klinice darovat a hlavně, jak jste byly spokojené.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Gabulinecka
Gabulinecka - 7.6.2023 23:49

Hele a je ta procedur odběru vajíček nějak bolestivá? Neboj jak to celé vlastně probíhá?

 
Kikula
Kikula - 27.2.2023 20:57

Já jsem byla darovat vajíčka na klinice https://www.repromeda.cz/. A byla jsem tam spokojená. Já jsem děsnej plašan i když jdu do něčeho sama… Ale na této klinice mě pochopili a byli senzační. Já bych ji jen doporučila.

 
Amici
Amici - 1.2.2023 16:58

Já jsem ani nerozhodovala moc dlouho. Já v tom vidím skvělý počin, pomoc neplodným párům. A pak mě taky zaujala kompenzace za darování. Já jsem byla na brněnské klinice https://www.repromeda.cz/. A byla jsem velmi spokojená.

 
Budgetka
Budgetka - 3.1.2022 11:55

Já jsem taky o darování přemýšlela a ta https://www.ivf-zlin.cz/ má jako hodně dobrý recenze. Už jsem četla i dost zkušeností a všechny teda pozitivní :)

 
Zoller
Zoller - 3.12.2021 19:27

Ahojky, IVF Klinika Zlín je špička v tomto oboru. Úplně klidně se tam objednej, budeš opravdu spokojená. Mají i řadu zahraničních klientek. Jsou vážně super.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.