Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Ahoj, do dětského pokoje bych nevolila ani jeden tento tip. Plovoučka je studená, koberec zase nepraktický. My jsme zvolili vinyl. Konrétně tento https://www.fatrafloor.cz/produkty/vinylove-dilce/vinylove-dilce-thermofix/. Jako za nás spokojenost, čili mohu opravdu doporučit dál.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majklová
Majklová - 1.1.2022 21:57

A to máte vinyl v celém bytě?

 
Zoller
Zoller - 1.1.2022 21:54

My měli plovoučku i koberec. A ani jedna varianta se nám neosvědčila. Nakonec jsme nechali položit vynil a byla to nejlepší volba. fatrafloor.cz doporučuju. Vynikající podlahy.

 
Miniee
Miniee - 1.12.2021 23:17

My jsme třeba při výběru využili rady odborníků a ti doporučili vinyl. Máme koupený thermofix https://www.fatrafloor.cz/produkty/vinylove-dilce/vinylove-dilce-thermofix/ a spokojenost maximální. Doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.