Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Čerstvá káva

Založila Lulinda poslat vzkaz
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo měl možnost ochutnat tuto kávu https://www.johnnycoffee.cz/ochutnavkove-sety? Jak vám chutná? Je to čersvá káva?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 18.1.2022 20:45

Ahoj holky, já jsem na johnnycoffee.cz taky dostala tip a jsem nadšená. Jako fakt mají tu kávu neskutečnou. Napřed jsem koupila degustační balíčky, ale káva se osvědčila, tak jsem hned nakoupila :) Jojo, taky jsem udělala objednávku a jsem členem jejich VIP klubu :)

 
Majklová
Majklová - 18.12.2021 18:20

Ahoj, káva od johnnycoffee.cz je naprosto božská. Já ji teda miluju. Všichni doma. Kupujeme ji prakticky jen tam. A navíc mají teď akci, že se můžěš stát VIP klubu. Nakoupíš nad 1111,-Kč a po celý další rok máš pak slevu 20% na objednávky :) Je to tak, že se zaregistruješ se na jejich e-shopu, za těch 1111, sdílíš příspěvek a staneš se fanouškem jejich socilálních sítí (Facebook a Instagram).

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77640.
    Archiv anket.