Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Jak opravdu zhubnout?

Založila Lulinda poslat vzkaz
Pěkný den :) Holky, měla bych dotaz k hubnutí... Nevím nevím, ale já nejsem schopna prostě shodit. Už docela ztrácím naději. Prosím, pojďmě si poradit, co se osvědčilo vám? Díky čemu jste opravdu shodily?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jituuskaa
Jituuskaa - 31.5.2023 12:53

Já začala pravidelně cvičit. Chodím v Brně do fit klubu https://zone4you.cz/ a cvičím jak na skupinových lekcích tak ve fitku a moc mě to baví, vždycky potom zrelaxuju ve wellness a cítím se líp než když dřív po všech stránkách, navíc mám konečně svou vysněnou postavu :-)

 
Lulinda
Lulinda - 3.2.2023 20:05

Tak třeba já jsem se jsem se orientovala podle výpočtu BMI https://www.ketodiet.cz/stranky/bmi-kalkulacka/, abych vlastně věděla, jak na tom jsem... No a pak jsem podle výsledku už jen zvolila vhodný program :) Ale je pravda, že jsem jim i volala, abych se ujistila, co a jak :)

 
Vlaďka30
Vlaďka30 - 9.12.2022 18:58

Mysicka66: Držíš tu KetoDiet? To sis nějak sama naplánovala co budeš jíst? Nebo ti tam někdo poradí?

 
Mysicka66
Mysicka66 - 24.11.2022 18:26

Čau! Je to boj, ale hodně pomáhá ketonová dieta. Ketóza je sice nepříjemný stav, ale jde to dolů samo. Mně se tak podařilo dát dolů 15 kg po porodu a váhu se pořád držím.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.