Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Holky, co vy a hubnutí? Jak to máte? Co se vám osvědčilo? Vše, co jsem zkoušela já skončilo neúspěchem a bohužel jojo efektem. Tak jsem si říkala, že by bylo fajn si o tom popovídat a do budoucna se třeba chybám vyvarovat :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
terkajun
terkajun - 26.5.2024 22:37

simona7: keto jsem zkoušela taky a musím říct, že bez ní bych ne zhubla asi nikdy. Na mě neplatí žádné jiné diety, bohužel. Tuto jedinou neporušuji. Tím, že tělo dostává všechny potřebný minerály, tak je to jedna z mála diet, co vydržím, i když začátky můžou být těžké.

 
simona7
simona7 - 29.4.2024 6:34

Ahoj, já s ketofitem už 4.mesic, protože mi nic jiného nefungovalo. https://www.ketofit.cz/zkusebni_balicek_proteinove_keto_diety/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw57exBhAsEiwAaIxaZlpdMlhKbZUsSUyWykiXmCLasNBw5WFm6NU0esBa4BVNHAMuNXOpURoCXpcQAvD_BwE