Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Oblečení pro děti

Založila ValinkaVal poslat vzkaz
Maminky, kde vybavujete děti? Ony tak rychle rostou. Mají to na chvíli a jako že by se mi chtělo nějak extra utrácet, navíc to kolikrát ani není kvalita :( Tak mě napadlo, že bychom si mohly vyměnit info :) Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terkina
Terkina - 24.11.2022 19:22

Chystám se do jejich prodejny o víkendu. Syn potřebuje zimní oblečení. Hodně povyrostl.

 
Violeta22
Violeta22 - 22.11.2022 19:48

Mají kamennou prodejnu v Praze 9 - Čakovicích, Kostelecká 938. Doporučili mě pro děti perfektní zimní prodyšné oblečení.

 
Alisonka
Alisonka - 17.11.2022 13:16

Neznám promaledobrodruhy, ale už jsem od kamarádky o nich slyšela.Moc se mi líbí, že nabízí oblečení v podstatě na celou sezonu.

 
Zlatuška
Zlatuška - 10.11.2022 9:56

Na jejich web jsem se dívala, výběr mají opravdu velký. Líbí se mi, že se u nich dá nakoupit pro děti kvalitní oblečení na celou sezonu. Děti teď potřebují oblečení na zimu.

 
Sandruse
Sandruse - 5.11.2022 14:22

Dětem nakupuji oblečení na https://wwwpromaledobrodruhy.cz Mají krásné slušivé oblečení, jak pro malé děti, tak i pro větší. Oblečení je tzv. rostoucí, takže vydrží dvě sezony.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77470.
    Archiv anket.