Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Budgetka poslat vzkaz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Já jsem z Brna a našla jsem si tu info o klinice https://www.repromeda.cz/. Byla jste některá tady? Spokojenost?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Exnerka
Exnerka - 28.2.2023 22:41

Ty, já bych neřekla, že jsou bolestivá. Ony jsou spíše některá hodně nepříjemná, ale bolestí jsem asi netrpěla. Navíc, já jsem na klinice https://www.repromeda.cz/ a musím říct, že tam jsou velmi citliví a šetrní.

 
Zoller
Zoller - 3.2.2023 23:38

No, já jsem hodně plašan, takže asi hlavně to, jak jsou ta vyšetření bolestivá?

 
Nebovidka
Nebovidka - 1.1.2023 22:59

Byli jsme na klinice https://www.repromeda.cz/ a jsme tam moc rádi, spokojeni, cítíme se tam skvěle. Já nevím, co přesně by tě zajímalo?

 
Kikula
Kikula - 4.12.2022 21:35

Musíme jít s manželem na vyšetření ohledně toho, že se nám nedaří. Musí udělat testy mně i manželovi. A právě bychom rádi taky na repromeda kliniku. Ale taky budu ráda za info...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77637.
    Archiv anket.