Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Aireenka poslat vzkaz
Pěkný den :) Prosím prosím, myslíte, že se dá sehnat něco šetrného na problémy s dýcháním při nachlazení? Něco na produšky? Já nechci chemii, věřím hodně přírodě... Jen nevím, co koupit, abych neutratila peníze a účinek se nedostavil. Díky!
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
TiminkaTimi
TiminkaTimi - 1.3.2023 0:37

Univerzální? Co si pod tím mám představit? Na co pak ten epam je? Nebo teda spíš, jaký má účinek?

 
Kikula
Kikula - 28.1.2023 21:31

Jojo, já si kupuju tady ten univerzální https://www.epam.eu/cs/epamy-50ml/81-epam-7-univerzalni-bez-propolisu, a ten mi vyhovuje maximálně. Hele, docela rychle... Cítím se díky němu opravdu skvěle.

 
Aireenka
Aireenka - 20.12.2022 14:37

Děkuji moc, na ten epam mrknu. Jen bych se chtěla zeptat... ty je užíváš, máš s nimi zkušenost. Po jaké době jsi pociťovala úlevu nebo změnu k lepšímu?

 
Kikula
Kikula - 27.11.2022 11:37

No, já osobně třeba věřím tibetské medicíně. Teda té tradiční medicíně. Ta se mi osvědčila už mnohokrát. Myslím, že to by ocenila i babi, ne? Koukni se sem na nabídku https://www.epam.eu/cs/18-epamy-50ml. Tady ty epamy jsou skvělý, opravdu pomáhají tam, kde mají.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77473.
    Archiv anket.