Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Přírodní barva na vlasy

Založila Kikula poslat vzkaz
Už si opravdu hodně dlouho barvím vlasy... No a jak to tak bývá, ta chemie se mi podepsala na vlasech, no... Mám je prostě zničené, jako chemlon... Tak jsem si říkala, že zkusím přírodní barvy. Koukala jsem se na možnosti a zaujaly mě ty barvy od https://www.khadi.cz/. Máte s nimi zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Laurissska
Laurissska - 2.3.2023 19:45

Já jsem se tam dívala na ty jejich olejíčky. Myslím, že v kombinaci s jejich barvami bude skvělý ten olejíček na fixaci barvy https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-color-care --pece-o-barvu-50-ml. Co myslíte?

 
Kikula
Kikula - 30.1.2023 23:29

Takže ty krom barev od khadi používáš i tu jejich vlasovou péči? A je dobrá? Já bych určitě vedle barev, co řeším, ocenila i kvalitní kosmetiku na vlasy.

 
Aireenka
Aireenka - 20.12.2022 13:56

Ahoj, khadi barvy a nejen ty barvy, ale i ta jejich vlasová péče, jsou senzační. Je to přírodní vlasová kosmetika, takže šetrná. Já tuhle péči používám a jsem s ní spokojená teda moc. Vlasy mám díky jejich produktům naprosto senzační. Zdravé a neponičené.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.