Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Šetrný melír

Založila Amici poslat vzkaz
Holky, dcera bude mít vánoční ples a přišla s tím, že by chtěla melír. No, já ji ale nechci ničit její krásné vlasy :( Tak mě napadlo, zda jsou třeba nějaké šetrní melíry?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Vlaďka30
Vlaďka30 - 8.4.2023 9:17

LuisLui: A je potřeba tu vlasovou péči požívat pokaždé před barvením? A pomáhá i to čištění aktivním uhlím? Nemáš i s tím zkušenost, prosím?

 
Laurissska
Laurissska - 2.3.2023 19:46

Já jsem se na jejich produkty dívala a přiznám se, že mě teda hodně zaujala. A nejen ty jejich barvy, ale právě i ta jejich péče. Ty olejíčky vypadají skvěle! Budu moc ráda za info ohledně jejich účinku.

 
Kikula
Kikula - 30.1.2023 23:31

Já jsem se na khadi taky dívala a hodně mě ta jejich vlasová péče zaujala. Krom barev, máš zkušenosti i s tou jejich vlasovou péčí?

 
LuisLui
LuisLui - 20.12.2022 13:58

No, to je jasný... Já jako chápu, že že si chce barvit vlasy, ale ať si je nezničí... proto chápu, že se ptáš na šetrné barvení. My doma používáme barvy i vlasovou kosmetiku od https://www.khadi.cz/. Je senzační, jak říkám, přírodní, takže šetrná. O vlasy se skvěle postará.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77633.
    Archiv anket.