Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Padání vlasů

Založila Kikula poslat vzkaz
Nějak nevím, co se stalo, ale poslední dobou mám problém s vlasy. Denně mám na hřebenu chuchvalce vlasů, i po bytě je nacházím a po vaně ani nemluvím. Já nevím, co se stalo, ale potřebuju s tím něco udělat... Ale co? Je něco, co na padání vlasů pomůže?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Terkina
Terkina - 24.4.2023 9:31

Na eshopu vlasy-levne jsem našla, že mají pobočku v Brně. Zajdu přímo tam a clipy si vyberu u nich. Chci, aby měly barvu stejnou s mými vlasy.

 
Zlatuška
Zlatuška - 19.4.2023 9:47

Koupila jsem je na eshopu www.vlasy-levne.cz. Výběr mají velký, určitě najdete co hledáte.

 
Terkina
Terkina - 16.4.2023 10:16

Kde se dají sehnat opravdu kvalitní clipy?

 
Zlatuška
Zlatuška - 9.4.2023 8:15

Při padání vlasů mě pomohlo zahuštění pomocí kvalitních clipů. Doporučila mi to moje kadeřnice.

 
Majklová
Majklová - 27.2.2023 22:38

O tom, že jsou k dostání i neorigo Milva šampony jsem už taky slyšela. Já osobně teda s napodobeninami zkušenost nemám, naštěstí, ale vím, že se dají sehnat. Ale je zbytečný za ně utrácet, protože neobsahují šampon, který by pomohl. Nemá účinné složky. Když nakoupíš na https://www.milva.shop/, tak máš jistotu originálu.

 
Loupáček
Loupáček - 5.2.2023 17:49

Počkej, jak jsi doma neměla pravou Milvu? Kde jsi ji koupila, že nebyla pravá? A kde ji teda kupuješ teď?

 
Mysicka66
Mysicka66 - 14.12.2022 10:06

Vlaďka30: Máš pravdu s tím hologramem, už jsem si to našla. Já jsem doma fakt neměla pravou Milvu. Tak mám konečně objednáno z jejich webu a rovnou celý balíček pro sebe i pro mamku. Díky za info!

 
Vlaďka30
Vlaďka30 - 9.12.2022 15:20

Ahoj, já jsem měla dost slabé a vyčerpané vlasy, které se navíc hodně mastily. Každé ráno se mi chtělo brečet, když jsem čistila hřebínek. Jediné, co mi pomáhá, dodnes používám, jsou šampóny Milva s chininem. Ale dávej si pozor! Mamka taky koupila Milva šampón a byl to to nějaký jiný. Originál má na etiketě hologram.

 
Majklová
Majklová - 2.12.2022 12:23

Zkus se podívat na nabádku šamponů značky milva. Oni mají na tyto problémy velmi dobré šampony. Já od nich kupuju péči na mastné vlasy a jako jediná mi opravdu pomohla.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77474.
    Archiv anket.